Quote (Leri @ Fri, 13 Jul 2007, 18:38)
Tak to zkoncilo fiaskem, v restauraci uz u rakouskych hranic jsme se stavili na obed, tatik zapomnel jeho tasku s doklady a penezi (2k Euro) na stole, za 10 minut jsem tam dobehl, a uz tam byly jen 3 rozpite kofoly, a nikde nic.....
Obcanka, pas, technicak, penize, vse fuc..............
brat si sebou cash ?:/....jinak je mi to lito..ale alespon budes tam u vas ve vidlakove

..planuju tam jet a chci se stavit na pivo