Quote (undead_lord @ Thu, 12 Jul 2007, 09:48)
Quote (unknown_spirit @ Wed, Jul 11 2007, 11:10pm)
Quote (MrReaper @ Wed, 11 Jul 2007, 22:42)
lol lorde proc bys nemohl mit kamose z ICQ na Mirande nebo QIPu?
protoze "undet" studuje obor IT... nebo uz dostudoval mozna.
proc sem musis vzdycky psat tyhle OT? a proc vzdycky kdyz otevres hubu tak nekoho kritizujes debile?
protoze vim ze budes takle reagovat ^^
mnoo a k tematu ;] vyzkousel jsem vse, vcetne triliana, kteryho tu jeste nikdo nezminil.. ale zustavam stale u mirandy, zadny tyhle packy s mirandou s jiz nainstalovanejma pluginama mi vazne nevyhovujou a o tom prave ta miranda je.. ze pouziju jen to co potrebuju.. a nepotrebujes k tomu zadnej skill.. staci umet anglicky, aby sis sehnal vsechny pluginy co se ti hodi / vyuzijes je