Quote (FF-speed @ Tue, 10 Jul 2007, 13:07)
pfff mofo ty máš donor forum access ?

já už sem to rozhlšoval pár dní zpět ..... teoreticky to možné je ...... Member ++ a Medi tag by asi nešířil nějaké pitchoviny

sure, ty snad nie?
tiez si myslim ze on neni z tych co by potrebovali putat na seba pozornost, ale dokial to nebude ofic nicomu neverim...