d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomoc S Vyberom Pc Zostavy
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 04:09am
hm este aky zdroj vybrat? kolko w? v tejto starej sunke mam tusim 350w to uz aby som radsej kupil aj novu bednu celu aj so zdrojom

a mechaniky mam vcelku nove,to nebudem kupovat
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 9 2007 04:11am
Quote (otko @ Mon, 9 Jul 2007, 11:09)
hm este aky zdroj vybrat? kolko w? v tejto starej sunke mam tusim 350w to uz aby som radsej kupil aj novu bednu celu aj so zdrojom

a mechaniky mam vcelku nove,to nebudem kupovat


400W, ale klidně by ti asi stačila i ta 350W.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jul 9 2007 04:12am
Quote (zerkii @ Mon, Jul 9 2007, 10:09am)
Quote (Radmag @ Mon, 9 Jul 2007, 11:04)
Quote (zerkii @ Mon, Jul 9 2007, 10:00am)
- Určitě dual core, jestli AMD nebo Intel je celkem jedno.
- Desku a grafiku od Asusu, desky ze série P5LD2 jsou super.
- Paměť DDR2 1 GB @ 667 Mhz - klasicky Kingstone/Kingmax s life-time zárukou.
- Disk SATA2, max. 250 GB - Seagate.
- Case, mechaniky apod. si vybereš sám.

Jinak do 15k si bez monitoru a OS postavíš už docela pěknej PC.
Můžu ti kdyžtak napsat přesně ty komponenty, psal jsem to teď jen z hlavy.


p5ld2 maji socket 775, takze si mu moc moznosti mezi vyberem amd a intel nedal :biggrin.gif


Jj, chtěl jsem ho nasměrovat k tomu Intelu. smile.gif

Už jsem se tě myslim jednou ptal, ale neznáš Tomáše Bláhu - dělal v Agenu na Čerňáku?

delam v Agenu na centrale ve strasnicich. Ten kluk uz tu nepracoval, kdyz jsem nastupoval, cca 8mesicu, takze neznam smile.gif

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 04:13am
Quote (zerkii @ Mon, 9 Jul 2007, 11:11)
Quote (otko @ Mon, 9 Jul 2007, 11:09)
hm este aky zdroj vybrat? kolko w? v tejto starej sunke mam tusim 350w to uz aby som radsej kupil aj novu bednu celu aj so zdrojom

a mechaniky mam vcelku nove,to nebudem kupovat


400W, ale klidně by ti asi stačila i ta 350W.


tak to by som mozno ani nemusel novu kupovat, ma asi rok som ju kupoval ked mi odisiel zdroj na starej

konektory napajania sa nelisia? biggrin.gif ta hadam ne
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 9 2007 04:27am
Quote (otko @ Mon, 9 Jul 2007, 11:13)
Quote (zerkii @ Mon, 9 Jul 2007, 11:11)
Quote (otko @ Mon, 9 Jul 2007, 11:09)
hm este aky zdroj vybrat? kolko w? v tejto starej sunke mam tusim 350w to uz aby som radsej kupil aj novu bednu celu aj so zdrojom

a mechaniky mam vcelku nove,to nebudem kupovat


400W, ale klidně by ti asi stačila i ta 350W.


tak to by som mozno ani nemusel novu kupovat, ma asi rok som ju kupoval ked mi odisiel zdroj na starej

konektory napajania sa nelisia? biggrin.gif ta hadam ne


No určitě budeš potřebovat SATA napájení (dá se řešit redukcí), napájení desky je teď 24-pinů (starší zdroje mají jen 20) a napájení CPU 4-piny (starší zdroje nemají).

Takže možná investovat do novýho zdroje 400W (cca 500-600 s daní) by nebylo špatný. smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 9 2007 04:33am
Quote (Radmag @ Mon, 9 Jul 2007, 11:12)
Quote (zerkii @ Mon, Jul 9 2007, 10:09am)
Quote (Radmag @ Mon, 9 Jul 2007, 11:04)
Quote (zerkii @ Mon, Jul 9 2007, 10:00am)
- Určitě dual core, jestli AMD nebo Intel je celkem jedno.
- Desku a grafiku od Asusu, desky ze série P5LD2 jsou super.
- Paměť DDR2 1 GB @ 667 Mhz - klasicky Kingstone/Kingmax s life-time zárukou.
- Disk SATA2, max. 250 GB - Seagate.
- Case, mechaniky apod. si vybereš sám.

Jinak do 15k si bez monitoru a OS postavíš už docela pěknej PC.
Můžu ti kdyžtak napsat přesně ty komponenty, psal jsem to teď jen z hlavy.


p5ld2 maji socket 775, takze si mu moc moznosti mezi vyberem amd a intel nedal :biggrin.gif


Jj, chtěl jsem ho nasměrovat k tomu Intelu. smile.gif

Už jsem se tě myslim jednou ptal, ale neznáš Tomáše Bláhu - dělal v Agenu na Čerňáku?

delam v Agenu na centrale ve strasnicich. Ten kluk uz tu nepracoval, kdyz jsem nastupoval, cca 8mesicu, takze neznam smile.gif


Tam občas jezdim, když potřebujeme něco okamžitě a máte to jako jediný skladem. smile.gif

Jsem tady kousek na Vinohradský.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 9 2007 06:23am
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 9 2007 06:26am
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 12:23pm)
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif


na co chces NB? na hrani her nebo na neco jineho?
jestli si chces zahrat d2 i ve skole, taks taci NB za 15 k smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 9 2007 06:28am
Quote (undead_lord @ Mon, 9 Jul 2007, 14:26)
Quote (M0f0 @ Mon, Jul 9 2007, 12:23pm)
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif


na co chces NB? na hrani her nebo na neco jineho?
jestli si chces zahrat d2 i ve skole, taks taci NB za 15 k smile.gif


multimedia/hry, cize potreba vysokeho vykonu a tym aj primerana cena, skolu som skoncil nejaky ten rok dozadu... tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2007 06:30am
Quote (M0f0 @ Mon, 9 Jul 2007, 13:23)
OK, tak mi pomozte s vyberom NB, cena tak do 35k s DPH, pripadne aj viac ale narast vykonu > narast ceny. Post links too.

Inak nakupovanim vo velkoobchode nedostanes automaticky cenu bez DPH, musis to nakupit cez niekoho kto je platcom DPH, aby si to potom odpocital wink.gif


nj ide to cez znameho a ten mi spravi cenu co je skoro ako od agemu keby som velkonakupca biggrin.gif

teda dufam ze bude ochota od znameho biggrin.gif biggrin.gif

This post was edited by otko on Jul 9 2007 06:30am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll