d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Atnitppk > Ty pkcka me fakt serou
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 8 2007 07:28am
Quote (Sebasti @ Sun, 8 Jul 2007, 12:27)
Za to že je proti pravidlum se omlouvam, ale do pub her chodit proste musim, kdyz chci udělat postavu...
tak jo, prostě být pořád ve střehu... a schovavat se za sloupy wink.gif


nn schování za sloupy nepomůže ... to je snad ještě větší blbost než stát vedle pkera smile.gif ........ spíš běhej po throně a občas se zastav ... to se pak trefuje blbě ...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 8 2007 07:36am
I když to nerad přiznávám! Souhlasim se speedym biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 8 2007 02:09pm
ja som tiez z tych noobs co hraju softcore ale dnes sme robili hellovy travinacal a jdene debil jak sme zabijali council nam dal vsetkym hopstility a vyzabijal nas potom sa postavil k wp zas vsetkyh zabil jak sme chceli si ist po tela no kokotizmus od narodenia smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2007 02:32pm
ser na antittpk
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 8 2007 02:44pm
Quote (sapier @ Sun, 8 Jul 2007, 22:32)
ser na antittpk


jo, ser na antitppk, stejne te bani jednoho dne dostane wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 8 2007 03:20pm
BANIK gonna Hunt your ASS!
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 9 2007 12:47am
Na to je nejlepší skill leap u barba, hopsej po throne a uvidíš, jestli tě někdo trefí ohmy.gif) Preventivní opatření je i armor 4soc a v něm 4 thul, 4s monarch se 4 perf saf. a 2 raveny ohmy.gif) Pak ti IB sorc moc nevezmou. Ale co pak druidi, BS necrove... atd. Buď opatrnej a pokud možno, nelez do pubu ohmy.gif) Jinaj jako Anti PK slouží TPPK programy, který uměj detekovat, pokud tě někdo zaměří, protože TPPK jsou takový matloni, že ani nezaměřujou a dělá to aim. V té chvíli to jinej TPPK rozpozná, to neni problém. Málokdo používá ruční zaměření. Jen by mě zajímalo, co z takového killu maji... Použij tedy jejich zbraně, pokud se nebojíš, že dostaneš banána ohmy.gif) Cracknutý (bez nutnosti logu) BMTPPK, WTFPK a další seženeš bez problémů.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 9 2007 05:12am
Quote (UBU @ Mon, 9 Jul 2007, 06:47)
Na to je nejlepší skill leap u barba, hopsej po throne a uvidíš, jestli tě někdo trefí ohmy.gif) Preventivní opatření je i armor 4soc a v něm 4 thul, 4s monarch se 4 perf saf. a 2 raveny ohmy.gif) Pak ti IB sorc moc nevezmou. Ale co pak druidi, BS necrove... atd. Buď opatrnej a pokud možno, nelez do pubu ohmy.gif) Jinaj jako Anti PK slouží TPPK programy, který uměj detekovat, pokud tě někdo zaměří, protože TPPK jsou takový matloni, že ani nezaměřujou a dělá to aim. V té chvíli to jinej TPPK rozpozná, to neni problém. Málokdo používá ruční zaměření. Jen by mě zajímalo, co z takového killu maji... Použij tedy jejich zbraně, pokud se nebojíš, že dostaneš banána ohmy.gif) Cracknutý (bez nutnosti logu) BMTPPK, WTFPK a další seženeš bez problémů.


ani to mu nepomůže smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2007 08:33am
jak zabijim nedavam aim bo ma kazdy antittpk a hned to detektuje takze nevim mno smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll