d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takže Kde Sou Ty Homouši ? > Tom už je v buse do Prahy
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 7 2007 04:23pm
bylo to nejvíc ! wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 7 2007 04:37pm
Quote (Sentinel4 @ Sat, 7 Jul 2007, 21:31)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 7 2007, 06:07pm)
Quote (Sentinel4 @ Sat, 7 Jul 2007, 18:33)
sob vsem povi svoji historku se zdi smile.gif


LOL


taky ji znas? smile.gif


ja myslel ze jo, ale prej ne :>
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 8 2007 03:48am
Quote (MrReaper @ Sat, Jul 7 2007, 10:05pm)
Quote (Sentinel4 @ Sat, 7 Jul 2007, 22:31)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 7 2007, 06:07pm)
Quote (Sentinel4 @ Sat, 7 Jul 2007, 18:33)
sob vsem povi svoji historku se zdi smile.gif


LOL


taky ji znas? smile.gif


ja ne !!! (a pokud jo tak nevim ktera to je)


njn, kdyby ti ji rekl, urco bys hned vedel smile.gif jen naznacim ze to ma dost spolecneho s alkoholem smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 8 2007 04:10am
bylo to fakt v pohodě až na to že sme se bavili jenom o diablu biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 8 2007 04:32am
bylo to drsný biggrin.gif

btw už sem doma smile.gif

jo a ještě killer by mohl omezovat kouření biggrin.gif

Sob měl pak chudák červený voči biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Jul 8 2007 04:35am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 8 2007 04:53am
GG, až na ty dva dementy, co neměli ani na pivo.
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 8 2007 04:57am
Quote (zerkii @ Sun, Jul 8 2007, 11:53am)
GG, až na ty dva dementy, co neměli ani na pivo.


biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 8 2007 05:00am
CHCEME SPOLEČNÉ FOTO A SOBOVU HISTORKU SE ZDÍ!!! A KURVA UZ ME NESERTE smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 8 2007 05:04am
Quote (MrReaper @ Sun, 8 Jul 2007, 11:00)
CHCEME SPOLEČNÉ FOTO A SOBOVU HISTORKU SE ZDÍ!!! A KURVA UZ ME NESERTE smile.gif


neměl isme foťák .... ZErkiiho měla sestra .... Killa neměl ...... já ho zapomněl doma ... Sob neměl ... trága máte pech ...... hold Egyho identita zůstane utajena tongue.gif


bull neměl na pivo ? biggrin.gif realy ? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 8 2007 05:05am
já nevim jestli bull nebo ten druhej blbec ale vyžebrali od nás 200 kundy
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll