Quote (FF-speed @ Tue, Jul 10 2007, 09:14am)
vydrž až se vrátím z brigády ... teď mám polední pauzu ...... kdyby chtělo víc lidí moje acc znáte .... popřípadě pm ..... nehodlám to totiž dělat 10x ....

doma bych měl být kolem 18:00 ..... Gl and do not die

díky speedy za rusch ( i ostatním

) pala uz je celkem slusnej chybi uz jen par drobnosti a eni

no ale i ta brzy bude takze budu moc taky pomahat s ruschema atd

treba tocit kladiva na ut expeni atd. ...
