d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potřeboval Bych Rusch Hell Hc > O runes
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 11 2007 11:19am
Quote (fu.me @ Wed, 11 Jul 2007, 16:38)
Quote (FF-speed @ Tue, Jul 10 2007, 09:14am)
vydrž až se vrátím z brigády ... teď mám polední pauzu ...... kdyby chtělo víc lidí moje acc znáte .... popřípadě pm ..... nehodlám to totiž dělat 10x .... smile.gif

doma bych měl být kolem 18:00 ..... Gl  and do not die tongue.gif


díky speedy za rusch ( i ostatním wink.gif ) pala uz je celkem slusnej chybi uz jen par drobnosti a eni sad.gif no ale i ta brzy bude takze budu moc taky pomahat s ruschema atd smile.gif treba tocit kladiva na ut expeni atd. ... wink.gif


neni zač smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll