d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mate Take Problemy S Agresivitou? > come inside
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Jul 1 2007 05:36am
To te casem prejde... uzij si to dokud muzes. Ja vcera na festu dal do sebe 7panaku vodky a nepreslo to pres prah dobre nalady, blbych kecu a odvazanosti, staci jen najit spravnou hranici. Ale dat nekomu pres hubu je taky reseni.
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jul 1 2007 11:41am
Quote (z3r0. @ Sat, 30 Jun 2007, 17:36)
Co delat,abych nebyl agresivni kdyz uz mam v sobe nejakou tu vodku+pivisko.


1. pít míň
2. chlastat jen s kámošema, který na tebe daj pozor a budou tě krotit.
3. chlastat s kámošema, s kterejma vyrubete celou hospodu
4. nechat si dát párkrát přes držku, ono tě ta agresivita přejde



Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 1 2007 12:03pm
pit v kleci
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jul 1 2007 12:05pm
Quote (undead_lord @ Sun, 1 Jul 2007, 20:03)
pit v kleci


i limonádu biggrin.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 1 2007 02:01pm
Quote (thebiss @ Sun, 1 Jul 2007, 13:36)
To te casem prejde... uzij si to dokud muzes. Ja vcera na festu dal do sebe 7panaku vodky a nepreslo to pres prah dobre nalady, blbych kecu a odvazanosti, staci jen najit spravnou hranici. Ale dat nekomu pres hubu je taky reseni.


jo, najit hranici je dobry reseni akorat to chvili trva ...

jinak nesnasim machyrky co se nalejou a delaj ramba, sux
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 1 2007 02:10pm
naucit se ovladat sebekontrola dokazuje sílu
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jul 1 2007 03:21pm
Quote (Lua @ Sun, 1 Jul 2007, 22:10)
naucit se ovladat sebekontrola dokazuje sílu


nechť síla provází tě, luku skywalkere tongue.gif

Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 1 2007 03:27pm
Quote (dessa5 @ Sun, Jul 1 2007, 09:21pm)
Quote (Lua @ Sun, 1 Jul 2007, 22:10)
naucit se ovladat sebekontrola dokazuje sílu


nechť pivo provází tě, luo skywalkere tongue.gif


Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 1 2007 04:20pm
Quote (dessa5 @ Sun, Jul 1 2007, 06:41pm)
Quote (z3r0. @ Sat, 30 Jun 2007, 17:36)
Co delat,abych nebyl agresivni kdyz uz mam v sobe nejakou tu vodku+pivisko.


1. pít míň
2. chlastat jen s kámošema, který na tebe daj pozor a budou tě krotit.
3. chlastat s kámošema, s kterejma vyrubete celou hospodu
4. nechat si dát párkrát přes držku, ono tě ta agresivita přejde


1. = špatný nápad
2. = lepší je to s kámoškama,ty mě teď o víkendu krotily
3. = blbost,netřeba bít tolik lidí...
4. = bránit se budu skoro vždy, takže budu muset narazit :-)

2melcz: já nemám problém proti nikomu,dokud on nemá problém proti mě nebo kamarádům/kám, pak sem agresivní.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 1 2007 11:55pm
zmlátim Zera... sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll