Quote (dessa5 @ Sun, Jul 1 2007, 06:41pm)
Quote (z3r0. @ Sat, 30 Jun 2007, 17:36)
Co delat,abych nebyl agresivni kdyz uz mam v sobe nejakou tu vodku+pivisko.
1. pít míň
2. chlastat jen s kámošema, který na tebe daj pozor a budou tě krotit.
3. chlastat s kámošema, s kterejma vyrubete celou hospodu
4. nechat si dát párkrát přes držku, ono tě ta agresivita přejde
1. = špatný nápad
2. = lepší je to s kámoškama,ty mě teď o víkendu krotily
3. = blbost,netřeba bít tolik lidí...
4. = bránit se budu skoro vždy, takže budu muset narazit :-)
2melcz: já nemám problém proti nikomu,dokud on nemá problém proti mě nebo kamarádům/kám, pak sem agresivní.