Quote (st3pix @ Thu, Jun 28 2007, 04:10pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 28 2007, 01:39pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 28 2007, 02:32pm)
Quote (Sobcz @ Thu, 28 Jun 2007, 15:22)
hm ? kam to zatahuje ?
nemuzu mu rict cya? kdyz odchazi?
omgzor ? proto se asi ptam kam jede ..

Nikam, já nejsem jeden z wannabe leaverů, kteří rozdají fg a po měsící se vrátí a sockují fg po friendech (Viď Míšo_z_Ostravy) xD
no vidim ze fg si rozdal ..

a ja sem sice všechno rozdal ale nic nesockuju !