d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > *~~cya Phu !!! ~~* > <3 <3 <3
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 28 2007 02:00pm
Quote (st3pix @ Thu, Jun 28 2007, 04:10pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 28 2007, 01:39pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 28 2007, 02:32pm)
Quote (Sobcz @ Thu, 28 Jun 2007, 15:22)
hm ? kam to zatahuje ?


nemuzu mu rict cya? kdyz odchazi?


omgzor ? proto se asi ptam kam jede .. biggrin.gif


Nikam, já nejsem jeden z wannabe leaverů, kteří rozdají fg a po měsící se vrátí a sockují fg po friendech (Viď Míšo_z_Ostravy) xD


no vidim ze fg si rozdal .. biggrin.gif a ja sem sice všechno rozdal ale nic nesockuju !
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 30 2007 01:04am
Quote (Sobcz @ Thu, 28 Jun 2007, 22:00)
Quote (st3pix @ Thu, Jun 28 2007, 04:10pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 28 2007, 01:39pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 28 2007, 02:32pm)
Quote (Sobcz @ Thu, 28 Jun 2007, 15:22)
hm ? kam to zatahuje ?


nemuzu mu rict cya? kdyz odchazi?


omgzor ? proto se asi ptam kam jede .. biggrin.gif


Nikam, já nejsem jeden z wannabe leaverů, kteří rozdají fg a po měsící se vrátí a sockují fg po friendech (Viď Míšo_z_Ostravy) xD


no vidim ze fg si rozdal .. biggrin.gif a ja sem sice všechno rozdal ale nic nesockuju !


on bude sockovat jen na bowu.. wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll