☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Potrebuju Pomoct S Diablo Clonem > ctete zde :D
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 988
Replies: 35
Track Topic
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#11
Jun 29 2007 05:35am
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:19)
Quote (Pan.F @ Wed, Jun 27 2007, 08:50pm)
Quote (Megafusion @ Wed, Jun 27 2007, 08:39pm)
ja ti pomozem ak ches? mam orb sorc zo static, na east ladder ze? ak spawne v act 1 alebo act 2 tak v poho, pm me game
je to new europe ladder sorcky nepotrebuju tech tam mam dost potrebuju jednoho smitera
dostal si ho ?
uz mas ten sig lepsi nez ja? nak na souforteho malo tlacis -.-
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#12
Jun 29 2007 05:50am
Quote (Karbec @ Fri, Jun 29 2007, 11:35am)
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:19)
Quote (Pan.F @ Wed, Jun 27 2007, 08:50pm)
Quote (Megafusion @ Wed, Jun 27 2007, 08:39pm)
ja ti pomozem ak ches? mam orb sorc zo static, na east ladder ze? ak spawne v act 1 alebo act 2 tak v poho, pm me game
je to new europe ladder sorcky nepotrebuju tech tam mam dost potrebuju jednoho smitera
dostal si ho ?
uz mas ten sig lepsi nez ja? nak na souforteho malo tlacis -.-
prosim tě drž hubu ty mala pičo
dik
Pan.F
Member
Posts: 3,572
Joined: Sep 25 2005
Gold
:
5,600.46
#13
Jun 29 2007 06:01am
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#14
Jun 29 2007 06:08am
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....
;]
anyway karbec
provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem
kdo ma lepši
:< i am sorry
This post was edited by Runn3r on Jun 29 2007 06:27am
undead_lord
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
143,390.88
#15
Jun 29 2007 09:25am
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....
kdo "my"?
unknown_spirit
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold
:
2,626.52
#16
Jun 29 2007 09:59am
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:08)
anyway karbec
provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem
kdo ma lepši
:< i am sorry
Runner uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#17
Jun 29 2007 12:40pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, Jun 29 2007, 04:59pm)
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:08)
anyway karbec
provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem
kdo ma lepši
:< i am sorry
Runner
uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze
sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)
jestli to není mike_OV
FF-speed
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold
:
27,084.00
#18
Jun 29 2007 01:11pm
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 12:08)
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....
;]
anyway karbec
provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem
kdo ma lepši
:< i am sorry
a teď chvíli uvažuj runnere ...... porovnej věk .... etc .... Myslím že tady náš Karbec má velkou budoucnost když se tomuhle bude věnovat dále
Megafusion
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold
:
5,504.00
#19
Jun 29 2007 02:55pm
Takze si anni stratil? Ten jebo ho ujebal?
melcz
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold
:
26.00
#20
Jun 29 2007 02:57pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, 29 Jun 2007, 17:59)
Runner uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)
kamarady si koupit nemuzes
... jen takova glosa ...
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact