d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoct S Diablo Clonem > ctete zde :D
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 29 2007 05:35am
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:19)
Quote (Pan.F @ Wed, Jun 27 2007, 08:50pm)
Quote (Megafusion @ Wed, Jun 27 2007, 08:39pm)
ja ti pomozem ak ches? mam orb sorc zo static, na east ladder ze? ak spawne v act 1 alebo act 2 tak v poho, pm me game biggrin.gif


je to new europe ladder sorcky nepotrebuju tech tam mam dost potrebuju jednoho smitera


dostal si ho ? wink.gif


uz mas ten sig lepsi nez ja? nak na souforteho malo tlacis -.-
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 29 2007 05:50am
Quote (Karbec @ Fri, Jun 29 2007, 11:35am)
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:19)
Quote (Pan.F @ Wed, Jun 27 2007, 08:50pm)
Quote (Megafusion @ Wed, Jun 27 2007, 08:39pm)
ja ti pomozem ak ches? mam orb sorc zo static, na east ladder ze? ak spawne v act 1 alebo act 2 tak v poho, pm me game biggrin.gif


je to new europe ladder sorcky nepotrebuju tech tam mam dost potrebuju jednoho smitera


dostal si ho ? wink.gif


uz mas ten sig lepsi nez ja? nak na souforteho malo tlacis -.-


prosim tě drž hubu ty mala pičo wink.gif dik
Member
Posts: 3,572
Joined: Sep 25 2005
Gold: 5,600.46
Jun 29 2007 06:01am
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 29 2007 06:08am
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....


;]

anyway karbec wink.gif provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem wink.gif kdo ma lepši wink.gif :< i am sorry sad.gif

This post was edited by Runn3r on Jun 29 2007 06:27am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 29 2007 09:25am
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....


kdo "my"?
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 29 2007 09:59am
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:08)
anyway karbec wink.gif provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem wink.gif kdo ma lepši wink.gif :< i am sorry sad.gif

Runner uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 29 2007 12:40pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, Jun 29 2007, 04:59pm)
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 13:08)
anyway karbec wink.gif provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem wink.gif kdo ma lepši wink.gif :< i am sorry sad.gif

Runner
uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze
sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)


jestli to není mike_OV
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 29 2007 01:11pm
Quote (Runn3r @ Fri, 29 Jun 2007, 12:08)
Quote (Pan.F @ Fri, Jun 29 2007, 12:01pm)
no nakonec jsme ho dostal,y ale ani jsem ani nezahlidl, protoze presne ve chvili kdy mel hebnout hebnul jsem ja a anni je v pr****, takze uz si buduju smitera, aby se tato oskliva zkusenost neopakovala, nasrat vsem zlodejum a scamerum, strilet je do hlavy desertem ....


;]

anyway karbec wink.gif provnej tvoje sigy třeba s egyho sigem wink.gif kdo ma lepši wink.gif :< i am sorry sad.gif


a teď chvíli uvažuj runnere ...... porovnej věk .... etc .... Myslím že tady náš Karbec má velkou budoucnost když se tomuhle bude věnovat dále
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 29 2007 02:55pm
Takze si anni stratil? Ten jebo ho ujebal?
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jun 29 2007 02:57pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, 29 Jun 2007, 17:59)

Runner uz je na tom jak MikeOV kupuje si kamarady :> jenze ted zjistil ze sig stoji dalsi fg a tak procpak uz nemas nejakou sig runnere ? .)


kamarady si koupit nemuzes wink.gif

... jen takova glosa ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll