Quote (palec @ Fri, 29 Jun 2007, 17:35)
kurva runnere ale do pice kdyz uz si neco pujcim tak taky vracim...do pice a ty si misto toho platis hvezdicky..nerikam ze na tebe budu nekoho posilat..ne ze bych to mel zapotrebi..ale byt tebou tak shanim..a je mi jedno kde
On ma ted gozu kamarady v SFG!!!!1!1!1

treba MikeOV on mu nejaky fgs koupi za USD nebo CZK to uz je jedno.. .)
This post was edited by unknown_spirit on Jun 29 2007 06:48pm