d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Moje Ladder Reset Parta! > Pripojte se nekdo, prosim :(
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 24 2007 12:02pm
ty ses jouda radši gieb fg
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 24 2007 12:03pm
Quote (Killer111 @ Sun, 24 Jun 2007, 19:02)
ty ses jouda radši gieb fg


vouch smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 24 2007 12:04pm
Quote (EGY @ Sun, 24 Jun 2007, 19:03)
Quote (Killer111 @ Sun, 24 Jun 2007, 19:02)
ty ses jouda radši gieb fg


vouch smile.gif


hh vsetci tu cakaju co kdo napise biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 24 2007 12:13pm
pokud bych nic nesehnal tak se pridam leri jestli muzu
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 24 2007 12:18pm
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 12:19pm
Quote (Runn3r @ Sun, 24 Jun 2007, 20:18)
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif


Muhehe, to nasere. Ale to bude stejně jen krátkej 5 minutovej biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 24 2007 12:20pm
Quote (dessa5 @ Sun, Jun 24 2007, 06:19pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 24 Jun 2007, 20:18)
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif


Muhehe, to nasere. Ale to bude stejně jen krátkej 5 minutovej biggrin.gif


>< 3 DNY ^^!!! ani east and europe sad.gif a na westu mam ještě větši pingy než na east :< tak wtf do piče ?

This post was edited by Runn3r on Jun 24 2007 12:20pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2007 01:17pm
OK, mezi 7:00 - 8:00 zacinam, nejspise v 7:30 EHCL, budte tam kdo jde.
(samozrejme pokud uz to bude ressnute smile.gif )

EDIT: S temi posty to byl vtip, mel to byt takovy seriozni topic, ktery tak trochu mel i narazet na to ze kazdy tady zaklada vlastni topic o tom stejnem smile.gif

This post was edited by Leri on Jun 24 2007 01:18pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 24 2007 01:17pm
leri!!! majn nejm ! sad.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 24 2007 01:51pm
mno jako ja jdu do skoly takze jak to tak vidim tak nezacnu s nikym... takze si s tim skelemancerem stejne nakonec pojedu sam
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll