OK, mezi 7:00 - 8:00 zacinam, nejspise v 7:30 EHCL, budte tam kdo jde.
(samozrejme pokud uz to bude ressnute

)
EDIT: S temi posty to byl vtip, mel to byt takovy seriozni topic, ktery tak trochu mel i narazet na to ze kazdy tady zaklada vlastni topic o tom stejnem
This post was edited by Leri on Jun 24 2007 01:18pm