Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:53pm)
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu

)
ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party

Kde je napsano ze je nekdo se mnou v nejake parte ? *evillol*
Zadruhe, sam psal ze hraje na Eastu nebo Westu.