d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hcl Ladder Team > Check IT!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 05:52am
taky mas dobry

Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 06:53am
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu smile.gif)


ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 06:55am
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:53pm)
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu smile.gif)


ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party wink.gif


Kde je napsano ze je nekdo se mnou v nejake parte ? *evillol*
Zadruhe, sam psal ze hraje na Eastu nebo Westu.
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 06:57am
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 14:55)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:53pm)
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu smile.gif)


ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party wink.gif


Kde je napsano ze je nekdo se mnou v nejake parte ? *evillol*
Zadruhe, sam psal ze hraje na Eastu nebo Westu.


Quote (Runn3r @ Sun, 24 Jun 2007, 20:18)
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8685130&f=264
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 07:02am
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:57pm)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 14:55)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:53pm)
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu smile.gif)


ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party wink.gif


Kde je napsano ze je nekdo se mnou v nejake parte ? *evillol*
Zadruhe, sam psal ze hraje na Eastu nebo Westu.


Quote (Runn3r @ Sun, 24 Jun 2007, 20:18)
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8685130&f=264


To je nejaky shit, rikal ze hraje West nebo Eeast, a ani tak bych ho do party nevzal a tak!
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 07:03am
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 15:02)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:57pm)
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 14:55)
Quote (CarodeJ @ Mon, Jun 25 2007, 12:53pm)
Quote (ghetofu @ Mon, 25 Jun 2007, 11:38)
po resetu neni...a porad se muzete pridat do naseho krasneho tymu smile.gif)


ja se pridam, pokud kaja nevykopne runnera z party wink.gif


Kde je napsano ze je nekdo se mnou v nejake parte ? *evillol*
Zadruhe, sam psal ze hraje na Eastu nebo Westu.


Quote (Runn3r @ Sun, 24 Jun 2007, 20:18)
se přidam až mi skonči unnable connect skurveny battle net biggrin.gif 3 hodiny před resetem mi to tu začne psat tyhle sračky sad.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=8685130&f=264


To je nejaky shit, rikal ze hraje West nebo Eeast, a ani tak bych ho do party nevzal a tak!


doufam, ze si to ten srac precte, NIKDO HO NECHCE AAAAAHAHAHAH! d-lol.gif uglyhammer.gif rifle.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 25 2007 07:07am
Vy jste zli smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 25 2007 10:52am
Compassion = cold soso
GhetoFu = light soso
Carril = Baba
Homelles= light nebo orb soso
Ubu= blizz soso
Hyjena = orb soso

Poslední dvě mista pro zajemce.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2007 10:55am
Quote (ghetofu @ Mon, Jun 25 2007, 05:52pm)
Compassion = cold soso
GhetoFu = light soso
Carril = Baba
Homelles= light nebo orb soso
Ubu= blizz soso
Hyjena = orb soso

Poslední dvě mista pro zajemce.


treba ja kdyz nebudu mit kam jit hammer or light soso
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 25 2007 10:57am
ten hammer je dobry napad smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll