d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejlepsi Postava Pro Zacatek > po resetu a s nulou na konte
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 24 2007 02:56am
ja si dam asi lightning soso.... bud to alebo tak ako som zacal predtym orb sorc- ta ja na zaciatok brutal
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 24 2007 03:00am
light soso nebo blizz jsou opravdu dobre volby, fire se fakt nehodi, na hell je nejvic imun prave na fire, potom na cold a az nakonec na light

jinak ja pojedu necra, mozna mi to pujde pomaleji, ale prece se nezblaznim...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 24 2007 03:01am
ja delam jednoznacne pure light.. smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:02am
ja uz som to dakde spomenul... telekineza/static max do ruky sword a rubem tongue.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:05am
hmm, tak to budu asi jediny, co jde na fire soso... ale neva, pude jen do party a na hledani klicu...
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 24 2007 03:31am
Quote (FF-speed @ Sun, 24 Jun 2007, 06:43)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


hm já vždy začínal fire soso fire > blizz >> light
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 24 2007 03:32am
Quote (EGY @ Sun, 24 Jun 2007, 09:31)
Quote (FF-speed @ Sun, 24 Jun 2007, 06:43)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


hm já vždy začínal fire soso fire > blizz >> light


já vím .... ale Hcl .... Scl ... 2 different worlds .... říkám to furt smile.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2007 03:43am
Tedka me napadlo, jaka by byla na zacatek trapassinka ??!!??
Je k necemu, nebo zhola k hovnu?
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 24 2007 03:53am
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 24 2007, 09:32am)
Quote (EGY @ Sun, 24 Jun 2007, 09:31)
Quote (FF-speed @ Sun, 24 Jun 2007, 06:43)
zajímavý nápad, ale ve full game nezabiješ ani mouchu ... smile.gif

edit : jestl ichceš začínat soso , dělej pure lightning, nebo možná blizz, ale rozhodně nezačínej fire nebo hybridem


hm já vždy začínal fire soso fire > blizz >> light


já vím .... aleHcl .... Scl ... 2 different worlds .... říkám to furt smile.gif


njn, pravda

This post was edited by undead_lord on Jun 24 2007 03:53am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 24 2007 03:56am
hmm nj tak GL doufám že něco zabijete s light soso ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll