d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otravný Problém > více uvnitř
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 23 2007 06:25pm
mne osobne vzdycky nejlip pomuze format + reinstall widle... ale jednoho dne se fakt naseru a prejdu na Linux, Unix nebo neco podobneho
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2007 12:12am
Quote (pugacov @ Sat, Jun 23 2007, 08:23pm)
preinstalovat windows smile.gif


hahah biggrin.gif to je vzdycky nejlepsi hlaska biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 24 2007 01:03am
Quote (MrReaper @ Sun, 24 Jun 2007, 01:25)
mne osobne vzdycky nejlip pomuze format + reinstall widle... ale jednoho dne se fakt naseru a prejdu na Linux, Unix nebo neco podobneho


lol, tak to bych nedelal zrovna jentak na protest ;P
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 24 2007 02:51am
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 24 2007, 01:25am)
mne osobne vzdycky nejlip pomuze format + reinstall widle... ale
jednoho dne se fakt naseru a prejdu na Linux, Unix nebo neco podobneho


to je m ijasné že to pomůže leč to dělat nechci
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 06:30am
Quote (Killer111 @ Sun, 24 Jun 2007, 10:51)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 24 2007, 01:25am)
mne osobne vzdycky nejlip pomuze format + reinstall widle... ale
jednoho dne se fakt naseru a prejdu na Linux, Unix nebo neco podobneho


to je m ijasné že to pomůže leč to dělat nechci


tak to udelej a pak to zazalohuj, at to je priste hned reinstalovany. je to pak za 20 minut nahrany cely - rychlejsi nez se srat v registrech, ms configu, instalovanejch aplikacich, active desktop nastaveni atd...

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll