Quote (Killer111 @ Sun, 24 Jun 2007, 10:51)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 24 2007, 01:25am)
mne osobne vzdycky nejlip pomuze format + reinstall widle... ale
jednoho dne se fakt naseru a prejdu na Linux, Unix nebo neco podobneho
to je m ijasné že to pomůže leč to dělat nechci
tak to udelej a pak to zazalohuj, at to je priste hned reinstalovany. je to pak za 20 minut nahrany cely - rychlejsi nez se srat v registrech, ms configu, instalovanejch aplikacich, active desktop nastaveni atd...