d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 03:18am
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 23 2007 03:21am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 03:25am
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2007 03:35am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 09:25am)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


na co byla? fire? multi element? Ptám se, bo přemýšlím o nějaké dobré postavě, zatím vede soso, ale jen kvuli teleportu...

This post was edited by Sebasti on Jun 23 2007 03:37am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2007 03:38am
Quote (Sebasti @ Sat, 23 Jun 2007, 10:35)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 09:25am)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


na co byla? fire? multi element? Ptám se, bo přemýšlím o nějaké dobré postavě, zatím vede soso, ale jen kvuli teleportu...


20 bodov tele
20 bodov telekineza
20 es

~ ta bude pwnit
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 23 2007 03:42am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 10:25)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


ne jen ja a undeat_lort
E carodej jen dostaval rushe:)

This post was edited by hero_cz on Jun 23 2007 03:43am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 23 2007 03:44am
Quote (otko @ Sat, 23 Jun 2007, 10:38)
Quote (Sebasti @ Sat, 23 Jun 2007, 10:35)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 09:25am)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


na co byla? fire? multi element? Ptám se, bo přemýšlím o nějaké dobré postavě, zatím vede soso, ale jen kvuli teleportu...


20 bodov tele
20 bodov telekineza
20 es

~ ta bude pwnit


si zapomel 20 warmth
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 23 2007 03:46am
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 10:44)
Quote (otko @ Sat, 23 Jun 2007, 10:38)
Quote (Sebasti @ Sat, 23 Jun 2007, 10:35)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 09:25am)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


na co byla? fire? multi element? Ptám se, bo přemýšlím o nějaké dobré postavě, zatím vede soso, ale jen kvuli teleportu...


20 bodov tele
20 bodov telekineza
20 es

~ ta bude pwnit


si zapomel 20 warmth


este ze ta mam, na to podstatne som zabudol...

a este 20 hydra
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 03:47am
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:42)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 10:25)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila smile.gif byla nice wink.gif gj


vouch !


koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim biggrin.gif možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne biggrin.gif


ne jen ja a undeat_lort
E carodej jen dostaval rushe:)


vouch
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 04:08am
no na hcl classic asi udělam
bo barb lvl 43+ max shout max bo
a fire/cold sorc
20 frozen orb
20 fire ball
20meteor
1static
1teleport

zbytek rozdelim do masteries

i kdyz ta static potvora je taky celkem dobra biggrin.gif

This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 04:09am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll