Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 09:25am)
Quote (hero_cz @ Sat, 23 Jun 2007, 11:21)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 10:18)
a zase nejaka hovado-rush by se hodila

byla nice

gj
vouch !
koukam že mojí rusherku používali i lidi, o kterejch to ani nevim

možná udělám rusherku na hcl, ale běda, jestli mi s ní někdo chcípne

na co byla? fire? multi element? Ptám se, bo přemýšlím o nějaké dobré postavě, zatím vede soso, ale jen kvuli teleportu...
This post was edited by Sebasti on Jun 23 2007 03:37am