d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Da Nekdo Hc Duel ? > gg
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2007 04:02pm
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:01pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:00pm)
baníček opět owned, ty už to zabal se svým kondomem


co to meles ?


si jen ubohý CHICKEN nic víc
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2007 04:03pm
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:02pm)
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:01pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:00pm)
baníček opět owned, ty už to zabal se svým kondomem


co to meles ?


si jen ubohý CHICKEN nic víc


hm super ale me to nezajima tak si bez spamovat nekde jinde
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2007 04:25pm
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:03pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:02pm)
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:01pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:00pm)
baníček opět owned, ty už to zabal se svým kondomem


co to meles ?


si jen ubohý CHICKEN nic víc


hm super ale me to nezajima tak si bez spamovat nekde jinde


CHICKEN plx ? no thx
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 22 2007 04:32pm
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 10:25pm)
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:03pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:02pm)
Quote (sapier @ Fri, Jun 22 2007, 11:01pm)
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 22 2007, 11:00pm)
baníček opět owned, ty už to zabal se svým kondomem


co to meles ?


si jen ubohý CHICKEN nic víc


hm super ale me to nezajima tak si bez spamovat nekde jinde


CHICKEN plx ? no thx


njn biggrin.gif takový je svět d2
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 22 2007 04:57pm
Quote (sapier @ Fri, 22 Jun 2007, 16:09)
Quote (Lua @ Fri, Jun 22 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 02:12pm)


ty krávo self pwned by owned topic biggrin.gif
ty krávo sem se pořezal ikdyž nevim jestli baník reachnul cnl
ho chápu proč nechce hvh biggrin.gif já sem dával na psv nooby a skilly na psv sem většinou neporazil biggrin.gif a nl ho nedostane xd
ale jako jinak pěkné xd


blbecku nevis co je hc


Sry ale nejvetsi bl**cek jses tady TY. Tohle nema chybu smile.gif)
SELF PWNED biggrin.gif

Group: Looser plx 4 this guy

This post was edited by EGY on Jun 22 2007 04:59pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 04:51am
Quote (EGY @ Fri, Jun 22 2007, 10:57pm)
Quote (sapier @ Fri, 22 Jun 2007, 16:09)
Quote (Lua @ Fri, Jun 22 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 22 2007, 02:12pm)


ty krávo self pwned by owned topic biggrin.gif
ty krávo sem se pořezal ikdyž nevim jestli baník reachnul cnl
ho chápu proč nechce hvh biggrin.gif já sem dával na psv nooby a skilly na psv sem většinou neporazil biggrin.gif a nl ho nedostane xd
ale jako jinak pěkné xd


blbecku nevis co je hc


Sry ale nejvetsi bl**cek jses tady TY. Tohle nema chybu smile.gif)
SELF PWNED biggrin.gif

Group: Looser plx 4 this guy


lol egy se rozjiždi biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll