Quote (Lua @ Fri, 22 Jun 2007, 11:55)
takže chci zase začít hrát for fun eu scl po resetu zatim jsem já a dali <EGY>
tak kdo by chtěl knám a kdo má aspoň trošku nějákej skill?

ale problém je že já a dali jsme cold sorcky

připravte se bude se hrát celou noc takže netolerujem spáče
ja by som mozno sol ~ light sorcka

ale podla casu kedy nastane ten reset
