d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Moje Reset Ladder Parta > čti pokud chceš taky
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 22 2007 08:51am
nechápu co tim myslíš pane továrníku xD nevim co je lonta etc takže nn
takže mf Lua party smile.gif
ja mf bliz mk
dali mf eze bliz
-----
tady jsou ti co neví
iq wtf?
undeat_lourd rozpálená studená holka smile.gif
oto telekinese killer
karbec static user

ne ty popiskou jen for fun biggrin.gif to tady nikdo neví na jisto?
zatim to pokud to vyjde bude 6 tzn 2left ale podle mě někdo nepude tongue.gif

Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 22 2007 09:01am
Quote (EGY @ Fri, 22 Jun 2007, 12:22)
Quote (otko @ Fri, 22 Jun 2007, 12:16)
Quote (Lua @ Fri, 22 Jun 2007, 11:55)
takže chci zase začít hrát for fun eu scl po resetu zatim jsem já a dali <EGY>
tak kdo by chtěl knám a kdo má aspoň trošku nějákej skill? wink.gif
ale problém je že já a dali jsme cold sorcky smile.gif
připravte se bude se hrát celou noc takže netolerujem spáče


ja by som mozno sol ~ light sorcka rofl.gif ale podla casu kedy nastane ten reset tongue.gif


cool prvni co nevi do ceho jde biggrin.gif
Tak deti nestydte se a postujte smile.gif


JA PUJDU OFC DALI!!! asi bych tam hodil hamera enbo javu nebo bone necra smile.gif

This post was edited by hero_cz on Jun 22 2007 09:02am
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jun 22 2007 09:06am
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 22 2007 09:09am
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


unwanted noobfuck
j/k biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 22 2007 09:09am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 22 2007 09:09am
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 03:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


sae pro tebe místo se vždy najde pokud by bylo víc zajemcu tak by se dělali dvě party na bázi cooperace jeden by odešel dát wp dyžtak druhé partě
Member
Posts: 293
Joined: Apr 22 2006
Gold: 8.37
Jun 22 2007 09:13am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 22 2007, 03:09pm)
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


unwanted noobfuck
j/k biggrin.gif


Harhar... stejne te miluji!
A CO HC-PK?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 22 2007 09:27am
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:13pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 22 2007, 03:09pm)
Quote (saesa @ Fri, Jun 22 2007, 04:06pm)
Bude nekdo chtit me do party? Nebo unwanted noobfuck?


unwanted noobfuck
j/k biggrin.gif


Harhar... stejne te miluji!
A CO HC-PK?


ja vedel ze me milujes Sae.. wink.gif -.-
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 22 2007 11:44am
takze :

1.Lua
2.EGY
3.Otko
4.Undead
5.Karbec
6.Iqlimited
7.Hero
8.

This post was edited by EGY on Jun 22 2007 12:00pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 22 2007 12:00pm
Zdravim, sae vubec nevi, pise sem hovna, neposlouchejte ho smile.gif
Myslim to vazne.
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 22 2007 12:19pm
taky pudu .. teda pokud mi na letisti pude net .. bude to nad ranem pocitam ze to resnout tak v 05:00 naseho casu biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll