Quote (EGY @ Fri, Jun 22 2007, 10:47am)
Quote (Nipik @ Fri, 22 Jun 2007, 11:14)
jestli ti to nic nerika tak si to precti jeste jednou ... sem se sem sel overit jestli je to pravda protoze se o tom nejdriv suskalo . A nvm co je u vas spamovani to abych se zachvilku bal neco napsat abych nemel warn omg
Nemysel jsem zrovna tebe. Aspon se nauci pouzivat edit button. Ikdyz jeden topic podobneho razeni uz tu je ...
mysli klidne i jeho ... 1 topic about reset uz tu byl stejne ...
Quote (Nipik @ Fri, Jun 22 2007, 11:20am)
aha tak to jo .... ale tamten byl uz dol ekdys sem ho zacal psat ja tak sem si ho nevsim a ty carodeji se do toho prestanm furt mychat omg bez si opruzovat nekoho jinyho
Proc se do toho nemam mYchat dite ?Kvuli takovejm, jako ses ty, to tady ted vypada tak, jak to vypada.Tak se uklidni a prestan vrtat, nebo bude zbytecne zle zase ..
This post was edited by CarodeJ on Jun 22 2007 05:23am