d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Reset > nvm co si o tom myslet
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 21 2007 08:46am
Quote (undead_lord @ Thu, 21 Jun 2007, 14:59)
Quote (Runn3r @ Thu, Jun 21 2007, 01:53pm)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:38pm)
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:12)
Quote (CarodeJ @ Thu, Jun 21 2007, 01:02pm)
tak to je fakt duvod zakladat takovyhle topic a este si v nem hezky zaspamovat ... ze ?


proč ne wink.gif


Proc Ano


pičo naražej furt do mě kokote wink.gif to je vše co umiš wink.gif stfu


vy 2 jste kokoti takhle tady spamovat ....


ja bych nic neprodaval pac stejnak nic kupovat nebudete pac bude vse moc drahe ze zecatku smile.gif takze mf runz a pak prodavat itemky^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2007 10:33am
Nevim co si mam myslet o tobe a tomhle topicu kdyz uz tady jeden KU**A je
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 21 2007 12:54pm
nevim co si mam myslet kdyz nemam classic cd key.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 21 2007 06:20pm
Quote (Karbec @ Thu, 21 Jun 2007, 19:54)
nevim co si mam myslet kdyz nemam classic cd key.


Nikoho to nezajima neni to k tematu.A taky laskave redukujte tyhlety nic nerikajici topics ... nebo report -> warn !
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 22 2007 04:14am
jestli ti to nic nerika tak si to precti jeste jednou ... sem se sem sel overit jestli je to pravda protoze se o tom nejdriv suskalo . A nvm co je u vas spamovani to abych se zachvilku bal neco napsat abych nemel warn omg
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 22 2007 04:47am
Quote (Nipik @ Fri, 22 Jun 2007, 11:14)
jestli ti to nic nerika tak si to precti jeste jednou ... sem se sem sel overit jestli je to pravda protoze se o tom nejdriv suskalo . A nvm co je u vas spamovani to abych se zachvilku bal neco napsat abych nemel warn omg


Nemysel jsem zrovna tebe. Aspon se nauci pouzivat edit button. Ikdyz jeden topic podobneho razeni uz tu je ...
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 22 2007 05:17am
Quote (EGY @ Fri, Jun 22 2007, 10:47am)
Quote (Nipik @ Fri, 22 Jun 2007, 11:14)
jestli ti to nic nerika tak si to precti jeste jednou ... sem se sem sel overit jestli je to pravda protoze se o tom nejdriv suskalo . A nvm co je u vas spamovani to abych se zachvilku bal neco napsat abych nemel warn omg


Nemysel jsem zrovna tebe. Aspon se nauci pouzivat edit button. Ikdyz jeden topic podobneho razeni uz tu je ...


mysli klidne i jeho ... 1 topic about reset uz tu byl stejne ...

Quote (Nipik @ Fri, Jun 22 2007, 11:20am)
aha tak to jo .... ale tamten byl uz dol ekdys sem ho zacal psat ja tak sem si ho nevsim a ty carodeji se do toho prestanm furt mychat omg bez si opruzovat nekoho jinyho


Proc se do toho nemam mYchat dite ?Kvuli takovejm, jako ses ty, to tady ted vypada tak, jak to vypada.Tak se uklidni a prestan vrtat, nebo bude zbytecne zle zase ..

This post was edited by CarodeJ on Jun 22 2007 05:23am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 22 2007 05:20am
aha tak to jo .... ale tamten byl uz dol ekdys sem ho zacal psat ja tak sem si ho nevsim a ty carodeji se do toho prestanm furt mychat omg bez si opruzovat nekoho jinyho
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 22 2007 05:33am
Quote (Nipik @ Fri, Jun 22 2007, 11:20am)
aha tak to jo .... ale tamten byl uz dol ekdys sem ho zacal psat ja tak sem si ho nevsim a ty carodeji se do toho prestanm furt mychat omg bez si opruzovat nekoho jinyho


on to ma v praci tak si ho nevsimej biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 22 2007 05:45am
Quote (Nipik @ Fri, Jun 22 2007, 12:20pm)
aha tak to jo .... ale tamten byl uz dol ekdys sem ho zacal psat ja tak sem si ho nevsim a ty carodeji se do toho prestanm furt mychat omg bez si opruzovat nekoho jinyho


pravopis jak Lua .. multi ? biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 22 2007 05:45am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll