d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Je To Jasny ... > zrfna kdyz sem si doladil palu ...
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 21 2007 01:14pm
to -> hero_cz -> mno popravde ... kdybych mel 1,9k fg tak by mne to taky nejak vyrazne nerozhodilo smile.gif ja budu mit ale ostry hc ... nic na d2 a 0fg here biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 21 2007 02:01pm
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif

This post was edited by FF-speed on Jun 21 2007 02:02pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 21 2007 02:38pm
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 21 2007 02:40pm
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 21 2007 02:42pm
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 09:40pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif


cry taky si mi dal fgs !! biggrin.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 21 2007 10:14pm
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:42pm)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 09:40pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif


cry taky si mi dal fgs !! biggrin.gif


tak to su naprosto klidny, vyrovnany ... bude alespon co slavit ... prvni fg, druhy fg ... biggrin.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 22 2007 12:59am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:42pm)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 09:40pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif


cry taky si mi dal fgs !! biggrin.gif


a ne malo smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 22 2007 01:07am
Quote (Radmag @ Fri, Jun 22 2007, 07:59am)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:42pm)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 09:40pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif


cry taky si mi dal fgs !! biggrin.gif


a ne malo smile.gif


no vidis to je to moje charisma smile.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 22 2007 01:42am
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 22 2007, 07:07am)
Quote (Radmag @ Fri, Jun 22 2007, 07:59am)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:42pm)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 09:40pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 21 2007, 08:38pm)
Quote (FF-speed @ Thu, Jun 21 2007, 09:01pm)
neboj chlape .... všichni sme se vytáhli od nuly smile.gif

edit : stačí ti pár šťatných dropů ( kord na začátku ladderu ) a jsi v suchu ... vše bdue drahé smile.gif


ja nezacal vod nuly !!


nj, si starej zebrak dry.gif


cry taky si mi dal fgs !! biggrin.gif


a ne malo smile.gif


no vidis to je to moje charisma smile.gif


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll