Quote (MrReaper @ Wed, Jun 20 2007, 08:03pm)
Quote (Karbec @ Wed, 20 Jun 2007, 21:59)
Quote (DeallerCZ @ Wed, 20 Jun 2007, 21:58)
Já bych docela bral

mam jenom dřeváckou nouzovku od soba

co me za to das.
^ Sebasti
zde mas:

posilej
nedavej mu nic zkazis mu fg konto !!
mno, kdyz se podivas na moje konto tak tam toho moc neuvidis