☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
>
Poll > >>check<<
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 970
Replies: 40
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#11
Jun 18 2007 06:48am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 18 2007, 01:38pm)
ja si myslim, ze Runn3r je uplny idiot.
word.
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#12
Jun 18 2007 06:48am
Quote (st3pix @ Mon, 18 Jun 2007, 11:47)
Mně se nezdají divné jeho topicy... Mně se zdá divný on
MEGA VOCUH !!!
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#13
Jun 18 2007 07:48am
kdo je Runn3r?
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#14
Jun 18 2007 07:58am
Quote (Radmag @ Mon, 18 Jun 2007, 15:48)
kdo je Runn3r?
Runn3r = exe.NoMore = jeste jeden acc...
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#15
Jun 18 2007 08:03am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 18 2007, 05:02am)
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 17 2007, 10:34pm)
ne ale zda se mi ze Runn3r je multi ..
a mě se zda že když tady postl tady tohle sob postne to cele cze/svk pač je sob takovy ass lick že si ziskal každeho jn nejsem tak dobrý jak ty
ty si ass lick btw pokud ja vim si lezl sobovy do prdelky pekne dlouho
ale uz si zvykly v te prdeli si tma jako doma co ? kazdou chvili lezes ekomu do prdele
urcite odpovis ze ja chtel po tobe bmpk atd.... ale na tebe nema nikdo
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#16
Jun 19 2007 01:02am
Jo, Alda je fakt divnej, znám ho XXX let...
... tak ale to neni důvod k zavisti...
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#17
Jun 19 2007 10:45am
Quote (Sebasti @ Tue, 19 Jun 2007, 09:02)
Jo, Alda je fakt divnej, znám ho XXX let...
... tak ale to neni důvod k zavisti...
ok ty ses taky divnej
alda
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold
:
8.99
#18
Jun 19 2007 10:46am
hlasoval sem pro ano .. pac divnej sem ale to asi kazdy ale kazdy trosku vic ci min... mno ja si myslim ze sem fakt divnej moc btw dekuju za podporu vsem co stoji pri me je to fakt moc hezke ... a pokud se ty runn3ra tak je mi to fuk mysli si o me ze sem total dement me to fakt moc zili netrha.... ja beru lidi takove jaci sou takze o tobe nebudu rikat jestli si dobrej nebo zlej ..... mno spammer asi sem .. ale spamoval sem v posledni dobe aspon co si myslim jen to s tema runama a mozna ten obrazek.. jinak vsechno podle me sou moje zajmy nebo ne (apokalipsa,uber team, etc...) jinak snad ti to ano pomuze pri votovani jestli sem divnej;)
undead_lord
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
144,922.88
#19
Jun 19 2007 10:46am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 04:45pm)
Quote (Sebasti @ Tue, 19 Jun 2007, 09:02)
Jo, Alda je fakt divnej, znám ho XXX let...
... tak ale to neni důvod k zavisti...
ok ty ses taky divnej
ty taky
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#20
Jun 19 2007 10:49am
Quote (undead_lord @ Tue, 19 Jun 2007, 18:46)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 04:45pm)
Quote (Sebasti @ Tue, 19 Jun 2007, 09:02)
Jo, Alda je fakt divnej, znám ho XXX let...
... tak ale to neni důvod k zavisti...
ok ty ses taky divnej
ty taky
ty taky
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact