d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problem S Dia > topoic:D
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 16 2007 11:17am
Quote (Sebasti @ Thu, 14 Jun 2007, 21:17)
mám něco podobného, ale s tím rozdílem, že se mi nezobrazují vůbec už jsem si zvykl, ale zajimalo by me jaky mam ping na bnet


staci vypnout antialising ve Win...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll