d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 09:21am
Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 03:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?


neni .. je to děcko smile.gif znám ho trochu ..a klid myslim ze ma pravo bejt nasranej ..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2007 09:37am
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 10 2007 09:45am
me nikdo nikdy nevykrad. takze si nestezuju smile.gif

btw davat cizim lidem hesla .. se pak nediv

This post was edited by undead_lord on Jun 10 2007 09:46am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2007 10:15am
ja je pro jistotu davam skoro kazdemu, tak pak mam jistotu ze mne nevykradou
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 10 2007 10:24am
Quote (Leri @ Sun, Jun 10 2007, 04:15pm)
ja je pro jistotu davam skoro kazdemu, tak pak mam jistotu ze mne nevykradou


nechapu smysl tehle vety biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2007 10:39am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 10 2007, 04:24pm)
Quote (Leri @ Sun, Jun 10 2007, 04:15pm)
ja je pro jistotu davam skoro kazdemu, tak pak mam jistotu ze mne nevykradou


nechapu smysl tehle vety biggrin.gif


nechapu smysl tveho ucinkovani na tomhle foru biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 10 2007 10:52am
shiftyho znam, jenom z dia teda... dekuji za varovani.
Leri vocuh wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 10 2007 11:01am
Quote (Leri @ Sun, 10 Jun 2007, 17:39)
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 10 2007, 04:24pm)
Quote (Leri @ Sun, Jun 10 2007, 04:15pm)
ja je pro jistotu davam skoro kazdemu, tak pak mam jistotu ze mne nevykradou


nechapu smysl tehle vety biggrin.gif


nechapu smysl tveho ucinkovani na tomhle foru biggrin.gif


gieb phree pw
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2007 11:24am
nevidím problém ve sdílení accountů ale musíš si najít lidi kterým můžeš věřit, já takové lidi naštěstí našel
né nadarmo se říká SCNL > SCL ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 11:26am
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 10 2007, 06:24pm)
nevidím problém ve sdílení accountů ale musíš si najít lidi kterým můžeš věřit, já takové lidi naštěstí našel
né nadarmo se říká SCNL > SCL ^^


todle bylo HCL ^^ selfpwnt.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll