Quote (Sentinel4 @ Wed, Jun 6 2007, 06:58pm)
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)
-
nekdy az moc zabiteho casu
Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.
ee po dlouhé ale beru to jako kompliment
jako ty priority až když sem byl skoro donucen odejít za 1 dupe za2 lidi 3 lidi co odešli za 4 drzé lamky
prostì pak sem shlídnul naruto a øekl jsem si musím ze sebou nìco dìlat takže sem se zaèal šrotit na pøímaèky
den co den uèení tvrdá døina dohánìl sem základku pravopis vìtnej rozbor atd
cj kámen mého urazu mì pøi pøímaèkách zachranil a matika kterou jsem si myslel že je ok sem se
pøeuèila pak mi to prostìì nemyslel jen na pár pøíkladù
a aj ofc izi tady mi pomohlo diablo + naruto a vlastní píle
tak abych to rozebral ti co mìli kolem vyznamenání mìli 18x bodù za výzo já mìl 77.40 rozdíl 100 bodù

5tej nej test za 310 mì s tímto hendicapem posunul na 14 místo z 25 pøijatejch z 67 hlášených
byl jsem štastnej jako blecha nepochopil jsem jak blbec ze 3zakl poruchama na èj + na zš nic neumìl mùže excelovat z èj a pak o tejden pozdìjc dostat za 4 z èj

èekaj mì ted závìreèky a nevím nechám se pøekvapit
shrnu to nebejt menšího konce d2 asi bych se tak snadno na nástavbu nedostal

sláva d2