d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Dalo? Vzalo? > diablo?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2007 01:22pm
Quote (FF-speed @ Wed, Jun 6 2007, 08:19pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, 6 Jun 2007, 18:58)
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)

-
nekdy az moc zabiteho casu



Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.

Vik je izi


vouch for the last sentence smile.gif


Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 6 2007 01:26pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Jun 6 2007, 06:58pm)
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)

-
nekdy az moc zabiteho casu



Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.


ee po dlouhé ale beru to jako kompliment
jako ty priority až když sem byl skoro donucen odejít za 1 dupe za2 lidi 3 lidi co odešli za 4 drzé lamky
prostì pak sem shlídnul naruto a øekl jsem si musím ze sebou nìco dìlat takže sem se zaèal šrotit na pøímaèky
den co den uèení tvrdá døina dohánìl sem základku pravopis vìtnej rozbor atd
cj kámen mého urazu mì pøi pøímaèkách zachranil a matika kterou jsem si myslel že je ok sem se pøeuèila pak mi to prostìì nemyslel jen na pár pøíkladù
a aj ofc izi tady mi pomohlo diablo + naruto a vlastní píle

tak abych to rozebral ti co mìli kolem vyznamenání mìli 18x bodù za výzo já mìl 77.40 rozdíl 100 bodù biggrin.gif
5tej nej test za 310 mì s tímto hendicapem posunul na 14 místo z 25 pøijatejch z 67 hlášených
byl jsem štastnej jako blecha nepochopil jsem jak blbec ze 3zakl poruchama na èj + na zš nic neumìl mùže excelovat z èj a pak o tejden pozdìjc dostat za 4 z èj biggrin.gif
èekaj mì ted závìreèky a nevím nechám se pøekvapit
shrnu to nebejt menšího konce d2 asi bych se tak snadno na nástavbu nedostal smile.gif sláva d2
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 6 2007 01:54pm
Quote (Lua @ Wed, Jun 6 2007, 07:26pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, Jun 6 2007, 06:58pm)
+
aj
friends
fun
zabitej cas
uvedomeni si priorit ( to trvalo par let)

-
nekdy az moc zabiteho casu



Edit: po dlouhe dobe normalni a pekny topic lua.


ee po dlouhé ale beru to jako kompliment
jako ty priority až když sem byl skoro donucen odejít za 1 dupe za2 lidi 3 lidi co odešli za 4 drzé lamky
prostì pak sem shlídnul naruto a øekl jsem si musím ze sebou nìco dìlat takže sem se zaèal šrotit na pøímaèky
den co den uèení tvrdá døina dohánìl sem základku pravopis vìtnej rozbor atd
cj kámen mého urazu mì pøi pøímaèkách zachranil a matika kterou jsem si myslel že je ok sem se pøeuèila pak mi to prostìì nemyslel jen na pár pøíkladù
a aj ofc izi tady mi pomohlo diablo + naruto a vlastní píle

tak abych to rozebral ti co mìli kolem vyznamenání mìli 18x bodù za výzo já mìl 77.40 rozdíl 100 bodù biggrin.gif
5tej nej test za 310 mì s tímto hendicapem posunul na 14 místo z 25 pøijatejch z 67 hlášených
byl jsem štastnej jako blecha nepochopil jsem jak blbec ze 3zakl poruchama na èj + na zš nic neumìl mùže excelovat z èj a pak o tejden pozdìjc dostat za 4 z èj biggrin.gif
èekaj mì ted závìreèky a nevím nechám se pøekvapit
shrnu to nebejt menšího konce d2 asi bych se tak snadno na nástavbu nedostal smile.gif sláva d2



LOL ok


To sob, speed- noobs
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 6 2007 02:21pm
+ aj, cj, sj, nj, rj, fj biggrin.gif
+ friends
+ fun
+ $

- cas

a cas muze byt cokoliv smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2007 02:32pm
Dalo:
obrovské zlep¹ení AJ
plno srandy
tradovací skill xD
kamarády , pár hodnì dobrých

Vzalo:
nudu
nìkdy èas , který bych mohl trávit venku
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jun 6 2007 03:00pm
Friendz,kerych bych uz rad spoznal v RL }sad.gif ...
Zabavu+dalsiu zabavu so starou partou pri Lineage tongue.gif ...

Zobral kondicku tongue.gif ...Ale postupne sa vracia,jak zacinam menej hravat ten Lineage tongue.gif ...
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 6 2007 03:20pm
+
AJ
Friendz a na zaklade friends pomerne slusnou komunitu smile.gif jeste z TW atd Reaper muze vypravet co tam ted drzi na foru smile.gif
Fun

-
Cas.............................................................................................
Member
Posts: 20,678
Joined: Mar 20 2007
Gold: 883.79
Jun 7 2007 05:42am
Nie znam waszego jezyka ale na moje jest spoko tongue.gif
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 7 2007 07:11am
mne to nevzalo zadneho kamosa...
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 7 2007 07:49am
Quote (Megafusion @ Thu, Jun 7 2007, 01:11pm)
mne to nevzalo zadneho kamosa...


vzalo ti kamose, ktery jsi mohl mit ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll