Quote (ReadyToFight @ Mon, Jun 4 2007, 01:06pm)
Quote (Lua @ Sun, Jun 3 2007, 10:10pm)
barete ty stará vojno ty hraješ d2?

máš si brát pøíklad ze spúúgyho

waaaa co je se spoogankem ? zije ? Havirov rulezzz

na tak semtam kecáme na ajsku jinak bloumá jako bez duše

už prostøídal tolik her atd prostì spùùgy

jednou mì dotáhl na knight online sem to hrál pár sec a nebavilo mì to a on to taky po chvilcevzdal jestli chceš ajsko tak si øekni