d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Urazy > podelte sa so svojimi urazmi
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 3 2007 02:22am
ked som chodil na strednu, ponahlal som sa na autobus, tak som skocil z nadjazdu, obe ruky zlomene. Na druhu ruku som dosiel az dalsi den, dako moc bolela tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 02:24am
Quote (FF-speed @ Sun, 3 Jun 2007, 10:06)
Odsekl sem si kus prstu ( ale už to dorostlo)
zlomená ruka
zlomený prst na ruce smile.gif

to jest snad vše


NA TY ODSEKLEJ PRSTE
http://img03.picoodle.com/img/img03/8/6/3/f_tomascm_6d86f5c.jpg
http://img03.picoodle.com/img/img03/8/6/3/f_FFSPEEDAVAm_c8ef67f.jpg
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 3 2007 03:06am
já pøepadl pøes øídítka do pøíkopu (poškrábanej oblièej enem), to jsem zkoušel jet po 10ti pivech.. do not try that, kid!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 3 2007 03:13am
- vymknuta klicni kost ve skolce smile.gif prisel sem tam, kamos uz pro mne mel pripravene nove auta male co tam byly... tak jsem to s nim rukou rozjel po koberci, nejak skocil do posteli za zavesem biggrin.gif
- vymknuty kotnik, kdyz jsem vezl z kopce na kole kamose, a ten strcil nohu do predniho kola biggrin.gif
a ted mne nic jineho nenapada...
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 3 2007 04:22am
Quote (AcedraC @ Sat, Jun 2 2007, 10:53pm)
takze zacnem :
#0 spalene ruky na komine od kotla na gulas
#1 polamana ruka pad na telesnej
#2 poalmana ruka pad zo strechy garaze
#3 DNES > orezavacom som si rozrezal prvy clanok malicka (najblizsi k dlani) asi do polky ...20stehov smile.gif videl som si maso kost ....wacko.gif


šikulka smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 3 2007 04:30am
kdyz mi bylo pet. vrazil sem do babky ata me polila varici vodou na kafe. zustalo mi par jizvicek.
useknuty prst sekerou , ktery sem si v kapesniku nesl do nemocnice aby mi ho prisili-9 let

10 let- rozseknuta hlava holi na minigolf 9 stehu

12 let - rozbita hlava ocelovym fotbalovym kolikem pri zapase (trener: "to je dobre ondra, hraj dal a te krve si nevsimej")

+ 38 vyronu na prave a 16 vyronu na leve noze. to je hold udela volejbalistu biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 3 2007 04:37am
2 years old - visel jsem na plote za xicht - 10 stehu, 6 na cele a 4 pod okem
9 years old - na kole do me zezadu vrazilo auto, preletel jsem pres riditka, a rozibl si hlavu, stehu 0 ale poskozena lebka (nemuzu rict rozdrcena, to by bylo prehnane) a nerostou mi v tom miste vlasy
13 years old - skripnuty prst mezi penty vrat, dvojita zlomenina a rozdrcene nehtove luzko na prstenicku leve ruky - 6 stehu, nehet mi roste krive a posledni clanek prstu mam celkove zdeformovany
13 years old - vylity caj na zadech, lezel jsem dva dny v nemocnici, ale kupodivu nemam jizvy smile.gif
15 years old - rozseknuta leva noha kousek pod kolenem, hloubka asi 1,2 cm, 7 stehu a 10 dni jsem nemohl chodit (podle doktoru, popravde jsem s tim hral v pohode fotbal laugh.gif )
18 years old - zlomena kost v prave dlani z hokeje, bez nasledku
18 years old (asi pred mesicem) - na ctyrkolce (viz foto) jsem narazil asi v 60km/h do stromu a zazrakem jsem ten strom sam v letu netrefil... narazeny loket a odstipnuty kousek cesky v levem kolene


This post was edited by MrReaper on Jun 3 2007 04:40am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 3 2007 04:58am
Quote (MrReaper @ Sun, 3 Jun 2007, 10:37)
2 years old - visel jsem na plote za xicht - 10 stehu, 6 na cele a 4 pod okem
9 years old - na kole do me zezadu vrazilo auto, preletel jsem pres riditka, a rozibl si hlavu, stehu 0 ale poskozena lebka (nemuzu rict rozdrcena, to by bylo prehnane) a nerostou mi v tom miste vlasy
13 years old - skripnuty prst mezi penty vrat, dvojita zlomenina a rozdrcene nehtove luzko na prstenicku leve ruky - 6 stehu, nehet mi roste krive a posledni clanek prstu mam celkove zdeformovany
13 years old - vylity caj na zadech, lezel jsem dva dny v nemocnici, ale kupodivu nemam jizvy smile.gif
15 years old - rozseknuta leva noha kousek pod kolenem, hloubka asi 1,2 cm, 7 stehu a 10 dni jsem nemohl chodit (podle doktoru, popravde jsem s tim hral v pohode fotbal laugh.gif )
18 years old - zlomena kost v prave dlani z hokeje, bez nasledku
18 years old (asi pred mesicem) - na ctyrkolce (viz foto) jsem narazil asi v 60km/h do stromu a zazrakem jsem ten strom sam v letu netrefil... narazeny loket a odstipnuty kousek cesky v levem kolene


na reapera asi nikdo nemáme smile.gif ....... asi se fakt tìší za tím z jeho nicku ^^
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 3 2007 04:59am
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 3 2007, 11:37am)
2 years old - visel jsem na plote za xicht - 10 stehu, 6 na cele a 4 pod okem
9
years old - na kole do me zezadu vrazilo auto, preletel jsem pres
riditka, a rozibl si hlavu, stehu 0 ale poskozena lebka (nemuzu rict
rozdrcena, to by bylo prehnane) a nerostou mi v tom miste vlasy
13
years old - skripnuty prst mezi penty vrat, dvojita zlomenina a
rozdrcene nehtove luzko na prstenicku leve ruky - 6 stehu, nehet mi
roste krive a posledni clanek prstu mam celkove zdeformovany
13 years old - vylity caj na zadech, lezel jsem dva dny v nemocnici, ale kupodivu nemam jizvy smile.gif
15
years old - rozseknuta leva noha kousek pod kolenem, hloubka asi 1,2
cm, 7 stehu a 10 dni jsem nemohl chodit (podle doktoru, popravde jsem s
tim hral v pohode fotbal:lol: )
18 years old - zlomena kost v prave dlani z hokeje, bez nasledku
18
years old (asi pred mesicem) - na ctyrkolce (viz foto) jsem narazil asi
v 60km/h do stromu a zazrakem jsem ten strom sam v letu netrefil...
narazeny loket a odstipnuty kousek cesky v levem kolene


ty vole ty u¾ rad¹i nic nezkou¹ej biggrin.gif

mì se osobnì nic nestalo vátnìj¹ího
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 3 2007 05:02am
Quote (Killer111 @ Sun, 3 Jun 2007, 12:59)
ty vole ty u¾ rad¹i nic nezkou¹ej biggrin.gif

mì se osobnì nic nestalo vátnìj¹ího


thx for support smile.gif mozna sem jeste neco postnu, premyslim co se mi jeste tak stalo... koukam po tele a hledam jizvy laugh.gif to vite, kdyz se clovek zmasakruje jednou dvakrat do mesice tak si toho moc nepamatuje z tech min vaznych zraneni laugh.gif

edit: jo a Speedy myslim ze muj nick celkem sedi, prece by me nevzal kdyz mu tady delam zastupce smile.gif

This post was edited by MrReaper on Jun 3 2007 05:02am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll