d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem To Nedal > demence
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 31 2007 11:58am
Quote (FF-speed @ Thu, May 31 2007, 05:17pm)
Quote (hero_cz @ Thu, May 31 2007, 05:16pm)
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif


držíš palce ? smile.gif a za co ho držíš ?

btw aldo vìøíme ti smile.gif


držím palce biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 31 2007 12:13pm
k , ja taky wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 31 2007 12:17pm
tyvole aldo, já už to fakt hulit nebudu, pøísahám! Vidìl jsem jméno topicu a øíkám si: tyvole ten kar šel na ubery na HC a nedal to... a pak ètu a ètu a ono je to daleko míò závažnìjší biggrin.gif prosimtì, z jednoho pøedmìtu rupnou, to nic neznamená... v záøí jim to tam vodkecáš a máš veget, navíc jestli ses nehlásil na vš, tak se nic nestalo. nejsi první, nejsi poslední.

Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 31 2007 12:30pm
Quote (st3pix @ Thu, May 31 2007, 06:17pm)
tyvole aldo, já už to fakt hulit nebudu, pøísahám! Vidìl jsem jméno topicu a øíkám si: tyvole ten kar šel na ubery na HC a nedal to... a pak ètu a ètu a ono je to daleko míò závažnìjší biggrin.gif prosimtì, z jednoho pøedmìtu rupnou, to nic neznamená... v záøí jim to tam vodkecáš a máš veget, navíc jestli ses nehlásil na vš, tak se nic nestalo. nejsi první, nejsi poslední.


vocuh smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 31 2007 12:30pm
Quote (st3pix @ Thu, May 31 2007, 07:17pm)
tyvole aldo, já už to fakt hulit nebudu, pøísahám! Vidìl jsem jméno topicu a øíkám si: tyvole ten kar šel na ubery na HC a nedal to... a pak ètu a ètu a ono je to daleko míò závažnìjší biggrin.gif prosimtì, z jednoho pøedmìtu rupnou, to nic neznamená... v záøí jim to tam vodkecáš a máš veget, navíc jestli ses nehlásil na vš, tak se nic nestalo. nejsi první, nejsi poslední.


rofl já si taky myslel že ripnul palu na uberech nejdøív biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 31 2007 12:54pm
Quote (Sobcz @ Thu, May 31 2007, 06:30pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 31 2007, 07:17pm)
tyvole aldo, já už to fakt hulit nebudu, pøísahám! Vidìl jsem jméno topicu a øíkám si: tyvole ten kar šel na ubery na HC a nedal to... a pak ètu a ètu a ono je to daleko míò závažnìjší biggrin.gif prosimtì, z jednoho pøedmìtu rupnou, to nic neznamená... v záøí jim to tam vodkecáš a máš veget, navíc jestli ses nehlásil na vš, tak se nic nestalo. nejsi první, nejsi poslední.


rofl já si taky myslel že ripnul palu na uberech nejdøív biggrin.gif


Az ted jsem to pochopil smile.gif Mne teda napadlo ze nedal maturitu..
I kdyz co je mensi zlo? Ripnout paldu nebo nedat ten jeden predmet?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2007 01:49pm
za 10 hodin písemky a potom skoro do práce by to tam beze mì nedali :/ sere mi to èlovìk už má volno ale pomùžu...
)
btw soustrast alda ale vìøim že to eštì dáš máte snad opravné termíny né?

This post was edited by Lua on May 31 2007 01:51pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 31 2007 02:37pm
To mì mrzí sad.gif, pøítelkynì taky jeden pøedmìt nedala a pokud si chtìl na vejšku, tak musíš zase o rok dýl èekat.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 31 2007 04:04pm
jestli se nedostanu na vej¹ku tak to budu brát jako kdybych nedal maturitu , budu muset rok èekat a pøitom rok makat :/
Member
Posts: 282
Joined: May 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 31 2007 09:59pm
Quote (Esantin @ Thu, May 31 2007, 05:58pm)
Quote (FF-speed @ Thu, May 31 2007, 05:17pm)
Quote (hero_cz @ Thu, May 31 2007, 05:16pm)
Quote (EGY @ Thu, 31 May 2007, 16:04)
Nìkdo záøí jiný v záøí. Hodnì štestí pøi druhém pokusu!!!


to zvladnes dzzim palce smile.gif


držíš palce ? smile.gif a za co ho držíš ?

btw aldo vìøíme ti smile.gif


držím palce biggrin.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll