tyvole aldo, já už to fakt hulit nebudu, pøísahám! Vidìl jsem jméno topicu a øíkám si: tyvole ten kar šel na ubery na HC a nedal to... a pak ètu a ètu a ono je to daleko míò závažnìjší

prosimtì, z jednoho pøedmìtu rupnou, to nic neznamená... v záøí jim to tam vodkecáš a máš veget, navíc jestli ses nehlásil na vš, tak se nic nestalo. nejsi první, nejsi poslední.