d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Shanim Lvl Serv 1-94, Mozna 95 -- > meni fg
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
May 31 2007 12:00pm
Quote (FF-speed @ Thu, May 31 2007, 05:47pm)
viky toho babu ti mùžu ve volném èase udìlat free ....ale toho toma ani neznám smile.gif


kdyz tak mi udelej i mou socku biggrin.gif

je na hlavnim acc ^^
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 31 2007 12:01pm
jen tak btw kolik stojí ls 94-95 a 95-96? to už jsou docela slušný fg, ne?
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 31 2007 12:32pm
Quote (Esantin @ Thu, May 31 2007, 06:01pm)
jen tak btw kolik stojí ls 94-95 a 95-96? to už jsou docela slušný fg, ne?


95-96 asi ano.

1-95 je tak 400-500

takze 95-96, hmm kolem 300

v nejakem normalnim casu

This post was edited by Sentinel4 on May 31 2007 12:32pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 31 2007 12:46pm
možná budu potžebovat 89-94/95 ale jen možná , sorry viky že to tu píšu smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 31 2007 12:48pm
škoda, kdybych mìl èas, tak bych vám to udìlal..
budu mít èas až o prázky sad.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 31 2007 01:53pm
ehm jako lvl ser topic pøedtím neprošel domluvili jsme se že to pude do trade s prominutím ale už aby ho zrušily si to jak se tu vìtšina teï chová si to za to zaslouží
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 31 2007 02:42pm
Ok, takže mám èas.

Kdo má zájem, tak pøes PM nebo ICQ# 175125037 (jsem invisible, takže pištì i do off). Jinak s cenama co psal Viky souhlasím:
Quote (Sentinel4 @ Thu, 31 May 2007, 19:32)
1-95 je tak 400-500

takze 95-96, hmm kolem 300

v nejakem normalnim casu


Nìco mùžu zaèít klidnì teï.



Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 31 2007 03:14pm
Quote (Killer111 @ Thu, May 31 2007, 06:46pm)
možná budu potžebovat 89-94/95 ale jen možná , sorry viky že to tu píšu smile.gif


np jirko.

Zerkii pmed
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 1 2007 12:10am
tak teÏ mam èasu nejvíc biggrin.gif sem kicked from skul takže mužu dìlat ls jak se mi chce biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 1 2007 05:40am
Quote (Runn3r @ Fri, Jun 1 2007, 06:10am)
tak teÏ mam èasu nejvíc biggrin.gif sem kicked from skul takže mužu dìlat ls jak se mi chce biggrin.gif


owned xD ^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll