d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mrte Dobra Hra > fakt ze
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 29 2007 10:40am
Ospravedlnujem sa ta tento jebnuty spam, az teraz som sa znova uvedomil....reportnem si tie posty a nech ich locknu + movnu prec.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 29 2007 11:35am
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 29 2007 11:42am
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 29 2007 11:46am
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif


go go weeble za chvíli máš 1k biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 29 2007 11:53am
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:46pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif


go go weeble za chvíli máš 1k biggrin.gif


som to nemyslel vazne mad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 29 2007 12:04pm
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:46pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif


go go weeble za chvíli máš 1k biggrin.gif


som to nemyslel vazne mad.gif


mnì to nevadí stejnì tu každej skoro spammuje..
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 12:07pm
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:46pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif


go go weeble za chvíli máš 1k biggrin.gif


som to nemyslel vazne mad.gif


mnì to nevadí stejnì tu každej skoro spammuje..


vocuh +1
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 29 2007 12:15pm
Quote (CarodeJ @ Tue, May 29 2007, 06:07pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:46pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-


ja viem ze je to blbost.
bol som skureny sad.gif


go go weeble za chvíli máš 1k biggrin.gif


som to nemyslel vazne mad.gif


mnì to nevadí stejnì tu každej skoro spammuje..


vocuh +1


nevadí mi to pokud pps neni vìtší než 30, tøeba 60 je hrozný..
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 29 2007 12:38pm
chlapy klid .... kdyby nám všem bylo 5 tak u toho sedíme hodiny ..... jeslti mu je 5 tak ho nechte být ... vyroste z toho
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 29 2007 01:17pm
Ako to mi raz kamos ukazoval...

Ze top 10 games ked ste hulili, alebo nieco take smile.gif

roxx
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll