Quote (CarodeJ @ Tue, May 29 2007, 06:07pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:46pm)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 05:42pm)
Quote (Karbec @ Tue, May 29 2007, 07:35pm)
lo ty si blazen
ta hra je blbost -.-
ja viem ze je to blbost.
bol som skureny

go go weeble za chvíli máš 1k

som to nemyslel vazne

mnì to nevadí stejnì tu každej skoro spammuje..
vocuh +1
nevadí mi to pokud pps neni vìtší než 30, tøeba 60 je hrozný..