d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Osobni Fota > Chcem vidìt vaše xichty ;)
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 25 2007 04:14pm
Quote (hero_cz @ Fri, May 25 2007, 09:43pm)
Quote (Sobcz @ Fri, 25 May 2007, 22:32)
To je tvoje buchta Luale ? ^^


spis jeho segra :>


ja nejsem ty biggrin.gif
kámoška ^^ biggrin.gif dit to znáte tongue.gif
fakt èekam na další várky fotek v jedny várce je jak si vedle mì ustlala jedna kámoška biggrin.gif
atd prostì bomba fotky a nìjáký památky nechcete vidìt tøeba tu haldu šutru, fuckinghem pelis atd biggrin.gif
aj of landn ,small ben etc

This post was edited by Lua on May 25 2007 04:32pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 26 2007 03:12am
Lua tak se divam, ze ti vyhorela vesnice na tom travianu ci co!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 26 2007 03:27am
Quote (Leri @ Sat, May 26 2007, 09:12am)
Lua tak se divam, ze ti vyhorela vesnice na tom travianu ci co!


hraju 3x speed asi z dvou denním spoždìním se vìnuju už serveru cz1 cz3 a czx btw czx
cz2 hmmm sem jel do anglie a zapomìl sem dát listymu sitterství takže sem byl neaktivní vykopli mì z ally a svaèili biggrin.gif

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 27 2007 11:44am
Zerkii, je to tady tvoje!
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
May 27 2007 12:25pm
zapomnel jsem pripomenout ze lua ma hrozne osklive spoluzacky
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 27 2007 12:55pm
unluho foto sem ještì nevidìl angel.gif

post some ! cool.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 27 2007 01:10pm
Quote (Leri @ Sun, 27 May 2007, 18:44)
Zerkii, je to tady tvoje!


Ok jdu nìjaký os vyhrabat.

// EDIT:





Jsou ale tak 2-3 roky zpìt, za nìjaký FG's pro vás mùžu udìlat nìjakou aktuální!

This post was edited by zerkii on May 27 2007 01:14pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 27 2007 01:12pm
Quote (undead_lord @ Sun, May 27 2007, 06:25pm)
zapomnel jsem pripomenout ze lua ma hrozne osklive spoluzacky


Unlu ty dupej fotku taky!
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 27 2007 01:22pm
zboznuju kdyz metrosexual picuje na neoriginalitu ostanich wink.gif...sam jsem asi taky jeden...ale nemam potrebu se vyjadrovat k ostatnim wink.gif..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 27 2007 01:29pm
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 08:10pm)
Quote (Leri @ Sun, 27 May 2007, 18:44)
Zerkii, je to tady tvoje!


Ok jdu nìjaký os vyhrabat.

// EDIT:





Jsou ale tak 2-3 roky zpìt, za nìjaký FG's pro vás mùžu udìlat nìjakou aktuální!


gel ? ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll