d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 24 2007 11:19am
Quote (undead_lord @ Thu, 24 May 2007, 17:59)
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 04:48pm)
gc 123/45
a ja ho nechtene precubil
gz sleep.gif



nicmoc ... ja vycubil shadow sk 45 life *-.-


kecas si vycubil hovno
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,237.88
May 24 2007 12:56pm
Quote (hero_cz @ Thu, May 24 2007, 05:19pm)
Quote (undead_lord @ Thu, 24 May 2007, 17:59)
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 04:48pm)
gc 123/45
a ja ho nechtene precubil
gz sleep.gif



nicmoc ... ja vycubil shadow sk 45 life *-.-


kecas si vycubil hovno


nekecam, tohle jsem vycubil s 600 pgs pak jsem preroloval pac mastery se da prodat tak za 30 fg biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 24 2007 02:16pm
ja ho taky preroloval , pac sem si toho nak nevsim biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 26 2007 03:33pm
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.

A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).

// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 26 2007 03:34pm
Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 09:33pm)
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.

A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).

// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.


tak cg, i kdyz si nejsem jistej, jestli je to na miste v tomhle pripade smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 26 2007 03:39pm
Quote (CarodeJ @ Sat, 26 May 2007, 22:34)
tak cg, i kdyz si nejsem jistej, jestli je to na miste v tomhle pripade smile.gif


No taky si nejsem jistej, ale nevìdìl jsem kam to hodit, øíct jsem vám to musel a topic jsem kvùli tomu zakládat nechtìl. smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 26 2007 04:00pm
Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 10:39pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, 26 May 2007, 22:34)
tak cg, i kdyz si nejsem jistej, jestli je to na miste v tomhle pripade smile.gif


No taky si nejsem jistej, ale nevìdìl jsem kam to hodit, øíct jsem vám to musel a topic jsem kvùli tomu zakládat nechtìl. smile.gif


co ti na to mam rict.. ~~
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 26 2007 04:03pm
tak gz, niekedy si k vam pridem urobit nejaky lvl up wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 26 2007 04:07pm
Quote (zerkii @ Sat, 26 May 2007, 22:33)
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.

A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).

// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.


ty muzes kick ban aj invate?? ja jsem cf too a nemuzu to muze jen mod a admin smile.gif kdyztak zitra ukaz smile.gif
jinak vitej v olybaal a Gz
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 26 2007 04:57pm
Quote (hero_cz @ Sat, May 26 2007, 10:07pm)
Quote (zerkii @ Sat, 26 May 2007, 22:33)
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.

A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).

// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.


ty muzes kick ban aj invate?? ja jsem cf too a nemuzu to muze jen mod a admin smile.gif kdyztak zitra ukaz smile.gif
jinak vitej v olybaal a Gz


já zatím radši zùstanu u justice
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123425Next
Closed New Topic New Poll