Quote (zerkii @ Sat, 26 May 2007, 22:33)
Tak jsem se rozhodl následovat hera do Olybaal guildy.
A ještì jsem dostal CF status @ OP Olybaal ( = ban/kick/invite etc. ).
// Na jednu stranu mì mrzí, že leftuju Justice, ale Olybaal je mi na druhou stranu bližší.
ty muzes kick ban aj invate?? ja jsem cf too a nemuzu to muze jen mod a admin

kdyztak zitra ukaz

jinak vitej v olybaal a Gz