d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hledam Uber Team > lidi nesmejte se mi sem luma...
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 27 2007 02:42pm
Je veliky mozno,ale vypada skvelo...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 27 2007 02:43pm
Quote (doobik @ Sun, 27 May 2007, 22:42)
Je veliky mozno,ale vypada skvelo...

ok , ale nelibi se me
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 27 2007 02:54pm
asi tak ... jestli mi udelas nejake for free neco podobneho .. nejake tema klidne mi ho hod... diky biggrin.gif btw tady as chci bavit o necem ale jinem.. a co je zakazane??? ja fakt nevim.. ale vim ze si o tom muzu s vama pokeca nebo poradit a nebo kdyby nekdo me chtel zaucit biggrin.gif muze byl bych rad.... ale ... chtel bych to delat pak v nejake patricce ty ubery.. musi to byt mazec... biggrin.gif

doobik
diky je to jen obyc obrazek... ma strasne moc kb pac je to zmensenina z 1024X768 trosku uprava... mno a diky za oceneni ikdyz je to fakt lamacke neumim zatim moc s tim makat..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 27 2007 02:55pm
Quote (Karbec @ Sun, May 27 2007, 10:43pm)
Quote (doobik @ Sun, 27 May 2007, 22:42)
Je veliky mozno,ale vypada skvelo...

ok , ale nelibi se me


btw kazdej neni tak dobrej jak ty... biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 27 2007 02:57pm
ale musis davat edit
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 27 2007 02:58pm
pak budes este lepsi
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 28 2007 05:39am
co teda ty ubery ???zatim tady psal o nich je undead_lord... biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 28 2007 05:45am
uberi sou super!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 28 2007 05:45am
pfffff nou koment když si já pamatuju s èím se já dával ubery a tady nìkdo chce tým... shako/mara-higlord/black-nebo ten scept s cb/eni/gory/dungo/zaka-exil/draculy/soj/bk/raven
1bod salva fana max stít max smite max a pak si to dávej tøeba do fohu biggrin.gif

mùj pala sám daval trist ani ne za 2min s shakem p topaze/ black/eni/zaka/draculy/gory/dungo/raven/bk/mara
kua první je to obejít najet na mefa samotnýho se salvou a a hned po nìm pak už je to izi fana bla bla
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 28 2007 05:54am
na hcl smitehrem ubers nikdy ...... zauèit .... víš že se staèí zeptat Aldo smile.gif

ale Team už bude na tobì ...... pomoci ti taky mùžu chodit ale ofc budu chtít podíl......
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll