asi tak ... jestli mi udelas nejake for free neco podobneho .. nejake tema klidne mi ho hod... diky

btw tady as chci bavit o necem ale jinem.. a co je zakazane??? ja fakt nevim.. ale vim ze si o tom muzu s vama pokeca nebo poradit a nebo kdyby nekdo me chtel zaucit

muze byl bych rad.... ale ... chtel bych to delat pak v nejake patricce ty ubery.. musi to byt mazec...

doobik
diky je to jen obyc obrazek... ma strasne moc kb pac je to zmensenina z 1024X768 trosku uprava... mno a diky za oceneni ikdyz je to fakt lamacke neumim zatim moc s tim makat..