Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:49pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:44pm)
pìknej,ale co tím chce básník øíst?
(proè jej tady davas? budenový ava?)
lol libil se mi tak sem ho tu dal ... jen tak... a napsal sem vam jestli se vam libi stejne jako me

sebo nice sign uz dnes druhej

hh, ty to sleduješ? Uvidìl jsem pìkný obrázek, tak jsem trochu zdramatizoval scénu (ztmavil stíny a projasnil svìtlost)

Ale pekny, ne? Hezcí, než ten zelený...

musim zase grammarpolice...
v tvojom sigu:
Quote
donators:
ma to byt donors, donators neexistuje

edit: donators existuje, ale je to na picu. ze som to ja fajcil-.-"
This post was edited by weeble on May 29 2007 10:09am