d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Rikate Na Tento Obrazek ??, > me se libi je brutalni
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 08:52am
vouch
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 09:49am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:44pm)
pìknej,ale co tím chce básník øíst?
(proè jej tady davas? budenový ava?)


lol libil se mi tak sem ho tu dal ... jen tak... a napsal sem vam jestli se vam libi stejne jako me biggrin.gif sebo nice sign uz dnes druhej biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 09:53am
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:49pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:44pm)
pìknej,ale co tím chce básník øíst?
(proè jej tady davas? budenový ava?)


lol libil se mi tak sem ho tu dal ... jen tak... a napsal sem vam jestli se vam libi stejne jako me biggrin.gif sebo nice sign uz dnes druhej biggrin.gif


hh, ty to sleduješ? Uvidìl jsem pìkný obrázek, tak jsem trochu zdramatizoval scénu (ztmavil stíny a projasnil svìtlost) wink.gif
Ale pekny, ne? Hezcí, než ten zelený... wink.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 29 2007 09:58am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:49pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:44pm)
pìknej,ale co tím chce básník øíst?
(proè jej tady davas? budenový ava?)


lol libil se mi tak sem ho tu dal ... jen tak... a napsal sem vam jestli se vam libi stejne jako me biggrin.gif sebo nice sign uz dnes druhej biggrin.gif


hh, ty to sleduješ? Uvidìl jsem pìkný obrázek, tak jsem trochu zdramatizoval scénu (ztmavil stíny a projasnil svìtlost) wink.gif
Ale pekny, ne? Hezcí, než ten zelený... wink.gif


musim zase grammarpolice...

v tvojom sigu:

Quote

donators:


ma to byt donors, donators neexistuje smile.gif

edit: donators existuje, ale je to na picu. ze som to ja fajcil-.-"

This post was edited by weeble on May 29 2007 10:09am
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 10:06am
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 03:58pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 05:53pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:49pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:44pm)
pìknej,ale co tím chce básník øíst?
(proè jej tady davas? budenový ava?)


lol libil se mi tak sem ho tu dal ... jen tak... a napsal sem vam jestli se vam libi stejne jako me biggrin.gif sebo nice sign uz dnes druhej biggrin.gif


hh, ty to sleduješ? Uvidìl jsem pìkný obrázek, tak jsem trochu zdramatizoval scénu (ztmavil stíny a projasnil svìtlost) wink.gif
Ale pekny, ne? Hezcí, než ten zelený... wink.gif


musim zase grammarpolice...

v tvojom sigu:

Quote

donators:



ma to byt donors, donators neexistuje smile.gif


Fakt? Hmm, ok opravim to... dík za upozornìní wub.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 29 2007 10:15am
dnes urobim aspon 1000 postov citim to
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 29 2007 10:32am
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 04:15pm)
dnes urobim aspon 1000 postov citim to


Tak si je laskave jdi delat jinam.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 29 2007 10:36am
Quote (Leri @ Tue, 29 May 2007, 17:32)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 04:15pm)
dnes urobim aspon 1000 postov citim to


Tak si je laskave jdi delat jinam.


to robi aj karbec aj runner,ale im si zatal nepovedal nic na to biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 10:38am
Quote (otko @ Tue, May 29 2007, 04:36pm)
Quote (Leri @ Tue, 29 May 2007, 17:32)
Quote (weeble @ Tue, May 29 2007, 04:15pm)
dnes urobim aspon 1000 postov citim to


Tak si je laskave jdi delat jinam.


to robi aj karbec aj runner,ale im si zatal nepovedal nic na to biggrin.gif


tj fakt, ale co na to rict ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll