Tak jo, moje prvni dojmy:
Klady:
- docela rezba, v podstate taky takova masivni jako v diablu
- hodne podobny styl mapy a tak
- jednoduche na pochopeni kam se vydat
Zapory:
- vyssi ping
- vypada ze po nejakem case tam sou member itemy a tak, takze to cloveka nuti zaplatit si membera
- docela spatne se klika na ty monstra (aspon za warriora), neprisel sem zatim na nic jak nechat nejaky autoattack
Jinak hraju na tom serveru 30 jako Lerak, ted tam ale nebudu

Edit: Dulezitym poznatkem je, ze muzete s tim charem ktery zalozite hrat na jakemkoliv worldu
This post was edited by Leri on May 26 2007 08:19am