Quote (alda @ Sat, 26 May 2007, 16:42)
lol mam rozum

hhh jo no kazdemu se libi neco jineho .... a o tom fetu... mno kdyz nefetujes tak se to da... ja tam nejdu kvuli tomu abych tam pozkousel vsechno mozne.. rikam jen kvuli muzice a mimochodem... drogy sou fsude.... nejen tam.... i na luneticich byli drogy;) a sfetovani lide
co beres jako drogu?

to by me celkem zajimalo... huli skoro vsichni moji kamosi, ale nemyslim si o nich ze by byli fetaci... na druhou stranu vim ze by se nikdo z nich ani nedotkl neceho ostrejsiho