d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > 26.6.2007 Apocalypsa > mno co vic dodat?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 26 2007 05:46am
Quote (Esantin @ Sat, May 26 2007, 11:46am)
Quote (FF-speed @ Sat, May 26 2007, 11:30am)
taky nejdu smile.gif


Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 26 2007 05:52am
Quote (Leri @ Sat, 26 May 2007, 12:46)
Quote (Esantin @ Sat, May 26 2007, 11:46am)
Quote (FF-speed @ Sat, May 26 2007, 11:30am)
taky nejdu smile.gif


Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 26 2007 05:53am
Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 12:52pm)
Quote (Leri @ Sat, 26 May 2007, 12:46)
Quote (Esantin @ Sat, May 26 2007, 11:46am)
Quote (FF-speed @ Sat, May 26 2007, 11:30am)
taky nejdu smile.gif


Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 26 2007 06:00am
Quote (Killer111 @ Sat, May 26 2007, 11:53am)
Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 12:52pm)
Quote (Leri @ Sat, 26 May 2007, 12:46)
Quote (Esantin @ Sat, May 26 2007, 11:46am)
Quote (FF-speed @ Sat, May 26 2007, 11:30am)
taky nejdu smile.gif


Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 26 2007 06:27am
mam rozum
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 26 2007 08:42am
lol mam rozum biggrin.gif hhh jo no kazdemu se libi neco jineho .... a o tom fetu... mno kdyz nefetujes tak se to da... ja tam nejdu kvuli tomu abych tam pozkousel vsechno mozne.. rikam jen kvuli muzice a mimochodem... drogy sou fsude.... nejen tam.... i na luneticich byli drogy;) a sfetovani lide
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 27 2007 09:15am
Quote (alda @ Sat, 26 May 2007, 16:42)
lol mam rozum biggrin.gif hhh jo no kazdemu se libi neco jineho .... a o tom fetu... mno kdyz nefetujes tak se to da... ja tam nejdu kvuli tomu abych tam pozkousel vsechno mozne.. rikam jen kvuli muzice a mimochodem... drogy sou fsude.... nejen tam.... i na luneticich byli drogy;) a sfetovani lide


co beres jako drogu? laugh.gif to by me celkem zajimalo... huli skoro vsichni moji kamosi, ale nemyslim si o nich ze by byli fetaci... na druhou stranu vim ze by se nikdo z nich ani nedotkl neceho ostrejsiho
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 27 2007 09:44am
Quote (MrReaper @ Sun, May 27 2007, 03:15pm)
Quote (alda @ Sat, 26 May 2007, 16:42)
lol mam rozum biggrin.gif hhh jo no kazdemu se libi neco jineho .... a o tom fetu... mno kdyz nefetujes tak se to da... ja tam nejdu kvuli tomu abych tam pozkousel vsechno mozne.. rikam jen kvuli muzice a mimochodem... drogy sou fsude.... nejen tam.... i na luneticich byli drogy;) a sfetovani lide


co beres jako drogu? laugh.gif to by me celkem zajimalo... huli skoro vsichni moji kamosi, ale nemyslim si o nich ze by byli fetaci... na druhou stranu vim ze by se nikdo z nich ani nedotkl neceho ostrejsiho


dovol, abych se zasmal smile.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 27 2007 01:41pm
mno ja bych se nesmal podivej jako klidne se mi vysmejte ale moje sestrenka kere je 25 fetuje uz 7 roku .... zacala travou a mela pak vsechny drogy jako co byli k sehnani .. skoncila u perniku jako kazdej ..(bohatsi heroin...) uz toto je pro me odstrasujici pripad.. a rozhodne bych nic vic jako tak nezkusil... asi tak ... me de jen o ty vase "zvuky z jungle"....
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 27 2007 02:28pm
Quote (Lua @ Sat, 26 May 2007, 14:00)
Quote (Killer111 @ Sat, May 26 2007, 11:53am)
Quote (zerkii @ Sat, May 26 2007, 12:52pm)
Quote (Leri @ Sat, 26 May 2007, 12:46)
Quote (Esantin @ Sat, May 26 2007, 11:46am)
Quote (FF-speed @ Sat, May 26 2007, 11:30am)
taky nejdu smile.gif


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll