d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Novy Necro > aneb, co pro merce?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 24 2007 09:01am
jestli muzu radit, tak might merc + infi OFC , mam s tim zkusenosti biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 24 2007 09:22am
Quote (Sobcz @ Thu, 24 May 2007, 16:38)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 01:39pm)
summoner je hodnì dobrej na trist, sobe, jde vidìt, žes to nezkusil. a na summonera jednoznaènì Infinity (a might merc ofc).
Showdown infi v pride:

Pride:
Freezes target (rozpadávaj se tìlíèka = nejde udìlat skeletán)
Napikaèu dmg
Lvl 20 conc aura (což je napikaèu, páè témìø v každé 3+ppl høe je hammerdin s mnohem lepší conc, než ti dá pride)

Infi:
40% CB (super na bossy)
Pìkný dmg
Conviction (což pomáhá pøi corpse explosion a taky mágùm, snižuje defense)
nevýhody nemá

a trist se dìlá tak, že dáš na merce res vìcy, jdeš do river of flame, kde nabereš urdary a už je to kknp, celej jde dát pod 3 minuty (na players 2 ofc).

A merc aura je imo merc lvl/4 takže na 80 má max. Další info = PM ME!


3 minuty ale dalsich deset minut priprav .. navic proc delat summonera kdyz to de lehce se smiterem ? je to zbytecny podle me.

mozna aby si s nim zahral.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 24 2007 09:39am
Tak jo diky moc za rady a typy...
A ještì jedna vìc, maxovat blok nebo ne?
Vím že bych nemusel, summoni mi budou dìlat pøi tele stít, ale èlovìk nikdy neví kdo mùže utéct...
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 24 2007 09:46am
Quote (Sebasti @ Thu, May 24 2007, 03:39pm)
Tak jo diky moc za rady a typy...
A ještì jedna vìc, maxovat blok nebo ne?
Vím že bych nemusel, summoni mi budou dìlat pøi tele stít, ale èlovìk nikdy neví kdo mùže utéct...


max block s homunculem ? ^^ gl
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 24 2007 09:48am
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 05:22pm)
Quote (Sobcz @ Thu, 24 May 2007, 16:38)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 01:39pm)
summoner je hodnì dobrej na trist, sobe, jde vidìt, žes to nezkusil. a na summonera jednoznaènì Infinity (a might merc ofc).
Showdown infi v pride:

Pride:
Freezes target (rozpadávaj se tìlíèka = nejde udìlat skeletán)
Napikaèu dmg
Lvl 20 conc aura (což je napikaèu, páè témìø v každé 3+ppl høe je hammerdin s mnohem lepší conc, než ti dá pride)

Infi:
40% CB (super na bossy)
Pìkný dmg
Conviction (což pomáhá pøi corpse explosion a taky mágùm, snižuje defense)
nevýhody nemá

a trist se dìlá tak, že dáš na merce res vìcy, jdeš do river of flame, kde nabereš urdary a už je to kknp, celej jde dát pod 3 minuty (na players 2 ofc).

A merc aura je imo merc lvl/4 takže na 80 má max. Další info = PM ME!


3 minuty ale dalsich deset minut priprav .. navic proc delat summonera kdyz to de lehce se smiterem ? je to zbytecny podle me.

mozna aby si s nim zahral.


karbec zase keca biggrin.gif ne je to vse ok... hezke mno speede ne block s marasem biggrin.gif
myslis ze to neni mozne ten block ??? ma stejne parametry (teoreticky) jako zaka tongue.gif

This post was edited by alda on May 24 2007 09:49am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 24 2007 10:08am
Quote (alda @ Thu, 24 May 2007, 17:48)
Quote (Karbec @ Thu, May 24 2007, 05:22pm)
Quote (Sobcz @ Thu, 24 May 2007, 16:38)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 01:39pm)
summoner je hodnì dobrej na trist, sobe, jde vidìt, žes to nezkusil. a na summonera jednoznaènì Infinity (a might merc ofc).
Showdown infi v pride:

Pride:
Freezes target (rozpadávaj se tìlíèka = nejde udìlat skeletán)
Napikaèu dmg
Lvl 20 conc aura (což je napikaèu, páè témìø v každé 3+ppl høe je hammerdin s mnohem lepší conc, než ti dá pride)

Infi:
40% CB (super na bossy)
Pìkný dmg
Conviction (což pomáhá pøi corpse explosion a taky mágùm, snižuje defense)
nevýhody nemá

a trist se dìlá tak, že dáš na merce res vìcy, jdeš do river of flame, kde nabereš urdary a už je to kknp, celej jde dát pod 3 minuty (na players 2 ofc).

A merc aura je imo merc lvl/4 takže na 80 má max. Další info = PM ME!


3 minuty ale dalsich deset minut priprav .. navic proc delat summonera kdyz to de lehce se smiterem ? je to zbytecny podle me.

mozna aby si s nim zahral.


karbec zase keca biggrin.gif ne je to vse ok... hezke mno speede ne block s marasem biggrin.gif
myslis ze to neni mozne ten block ??? ma stejne parametry (teoreticky) jako zaka tongue.gif


k

This post was edited by Karbec on May 24 2007 10:19am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 24 2007 10:19am
Quote (FF-speed @ Thu, May 24 2007, 03:46pm)
Quote (Sebasti @ Thu, May 24 2007, 03:39pm)
Tak jo diky moc za rady a typy...
A ještì jedna vìc, maxovat blok nebo ne?
Vím že bych nemusel, summoni mi budou dìlat pøi tele stít, ale èlovìk nikdy neví kdo mùže utéct...


max block s homunculem ? ^^ gl


proè ne? muj nec má max block
merce urèitì s might weap buï pride nebo infi
a nevim jestli je dobrý na trist, jednou sem ho vidìl a nic moc sad.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 24 2007 10:19am
max block na pvm ---) NO

proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 24 2007 10:24am
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:19pm)
max block na pvm  ---) NO

proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)


tjn ale myslim si že hammer je na pvm nej. lze použít témìø na cokoli kromì trist, ale i v trist mùže podpoøit aurou
btw. pozdravuje Lister_bw
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 24 2007 10:28am
Quote (Esantin @ Thu, May 24 2007, 04:24pm)
Quote (st3pix @ Thu, May 24 2007, 04:19pm)
max block na pvm  ---) NO

proè nedìlat smitera? protože smiter je jen na ubery (nebo pvp, ale to je irelevantní), zatímco s necrem se dá dìlat pvm obecnì (klíèe, diaruns, brs, ...)


tjn ale myslim si že hammer je na pvm nej. lze použít témìø na cokoli kromì trist, ale i v trist mùže podpoøit aurou
btw. pozdravuje Lister_bw


nekecej že ještì hraje! a ani se neozval jako! hammer se dá použít i na trist, ale... hammera má každej kokùtek a style > all
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll