Quote (unknown_spirit @ Mon, 21 May 2007, 17:44)
Takze zadny D3 opet nebude, v sobotu ohlasili ze pracujou na Starcraftu 2.., muzete se podivat na starcraft2.com
ze screenu vypada sice zajimave, ale uz to vypadalo nadejne ze bude Diablo 3

kstejnì D2 je nej..