Quote (alda @ Sun, 20 May 2007, 17:04)
delam to samy jak vy a tobe speede ti neverim

ty si chodis jen pro torches

mno a kolik mate MF ja mam kolem200 ale to nestaci nemate GHEEDA ZADARA A NEBO NEJAKEJ TEN CHARMIK???
mas moc big signature -.-
nejlepsi je dia baal pit a mef taky ujde