d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 20 2007 10:10am
jo a jak si delate ty hvezdicky za jmenama a zvyrazneni textu atd??? chci taky tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 20 2007 10:11am
Quote (alda @ Sun, May 20 2007, 04:10pm)
jo a jak si delate ty hvezdicky za jmenama a zvyrazneni textu atd??? chci taky tongue.gif


na to se vyser.. na to je treba taky luck a hodne mf..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 20 2007 10:11am
jo aha a nejlepsi je mit v party 8 ??? a nebo jit sam?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 20 2007 10:12am
Quote (alda @ Sun, May 20 2007, 04:11pm)
jo aha a nejlepsi je mit v party 8 ??? a nebo jit sam?


tj uplne jedno.. protoze ti nepadne nic ani v jednom pripade pokud nemas cheaty..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 20 2007 10:13am
hh tak mi hodte link na cheat tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 20 2007 10:17am
Tady jsou vysvìtleny orbz a starz
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1837851&st=30

Jinak se zeptej Maru, ten má luck hacky. ^ xD
8 lidí je nejlepší

edit. v single høe najdeš kulový to vim z vlastní zkušenosti
se teï chystám na velký mfování biggrin.gif zas chci zkusit štìstí biggrin.gif

This post was edited by Esantin on May 20 2007 10:28am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 20 2007 10:26am
MF kolem 350,high lvl lokace typu PIT,Chaosy a dejme tomu worldstone keep level 1 nebo jak to je a co nejvice lidi ve hre a travincal taky neni spatny na runy... jen sundat tu radu tam :/
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 20 2007 10:33am
prej jen pro torches ....... to jen když dìlám ls ^^ ..... baaly mi teÏ nìjak nebaví.... irl probs > diablo
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 20 2007 10:35am
Ja bych mohl hledat cely den kdekoliv.. a stejne padne velke hovno tak proc se snazit? tongue.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 20 2007 11:07am
Quote (alda @ Sun, 20 May 2007, 17:04)
delam to samy jak vy a tobe speede ti neverim biggrin.gif ty si chodis jen pro torches biggrin.gif
mno a kolik mate MF ja mam kolem200 ale to nestaci nemate GHEEDA ZADARA A NEBO NEJAKEJ TEN CHARMIK???


mas moc big signature -.-

nejlepsi je dia baal pit a mef taky ujde
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123416Next
Add Reply New Topic New Poll