Quote (Leri @ Fri, May 18 2007, 02:16pm)
Jeste jsem se neucil, ale od tohoto vikendu zacinam. Pak to mam asi 4.6 - 7.6
jo taky jsem se zacal ucit az vikend pred svatakem a myslim si ze to zvladnu, za 4 budu rad.
Lua: tak jestli delas zaverecky a tudiz i vyucni list, tak to musi bejt lehky jak facka, jestli se staci ucit na maturu tejden pred ni, tak na SOU se snad nemusi ucit vubec ne ?