d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Maturita > come on
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,011
Joined: Jul 29 2006
Gold: 397.00
May 18 2007 05:42am
aja jah eek bonak teram?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 18 2007 05:44am
Quote (Killer111 @ Fri, 18 May 2007, 13:39)
Quote (Sobcz @ Fri, May 18 2007, 12:27pm)
a� za rok napove wink.gif


nap ses v tom pripade ty, PRCEK LOW LVL NOOB, aspon uz to budeme mit za sebou


fu fu Jirko. vouch for Sob smile.gif btw nechces se mnou proparit svatak? smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 18 2007 05:46am
Z© rulez.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 18 2007 05:50am
Quote (MrReaper @ Fri, May 18 2007, 12:44pm)
Quote (Killer111 @ Fri, 18 May 2007, 13:39)
Quote (Sobcz @ Fri, May 18 2007, 12:27pm)
a� za rok napove wink.gif


nap ses v tom pripade ty, PRCEK LOW LVL NOOB, aspon uz to budeme mit za sebou


fu fu Jirko. vouch for Sob smile.gif btw nechces se mnou proparit svatak? smile.gif


moc rád když teï nemam žádný ty nervy.. biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 18 2007 05:52am
Gl vsem kluci wink.gif me to nastesti ceka az za 3 roky.. a kdo vi jestli do te doby neprestoupim nekam jinam smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 18 2007 07:16am
Jeste jsem se neucil, ale od tohoto vikendu zacinam. Pak to mam asi 4.6 - 7.6
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 18 2007 07:20am
Quote (Leri @ Fri, May 18 2007, 01:16pm)
Jeste jsem se neucil, ale od tohoto vikendu zacinam. Pak to mam asi 4.6 - 7.6


jo tak tohle známe hele pic nezajdeš na jedno? ne musím se uèit.A ráno s opièkou se vzbudíš biggrin.gif
já se na závìreèky vrhnu po víkendu a prvního máme písemky biggrin.gif ale nemam eštì nic teï dodìlávam ekonomiku co si na nás úèa pøipravila a seminarku na pøipuštìní k praktickým

This post was edited by Lua on May 18 2007 07:21am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 18 2007 07:29am
pivo za 3.50 smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 18 2007 07:29am
Quote (Leri @ Fri, May 18 2007, 01:29pm)
pivo za 3.50 smile.gif


ale houbeless biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 18 2007 07:30am
Quote (Leri @ Fri, May 18 2007, 02:16pm)
Jeste jsem se neucil, ale od tohoto vikendu zacinam. Pak to mam asi 4.6 - 7.6


jo taky jsem se zacal ucit az vikend pred svatakem a myslim si ze to zvladnu, za 4 budu rad.


Lua: tak jestli delas zaverecky a tudiz i vyucni list, tak to musi bejt lehky jak facka, jestli se staci ucit na maturu tejden pred ni, tak na SOU se snad nemusi ucit vubec ne ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll