Quote (Sobcz @ Tue, May 15 2007, 04:48pm)
Quote (Leri @ Tue, May 15 2007, 05:44pm)
Bude to znit ponekud smesne, ale vrazi mi to docela slzy do oci :-) Ale dekovat bych mel predevsim ja, to by sis mel uvedomit. Kazdopadne dekuju i ja tobe, ze to takhle vsechno citis a prozivas se mnou.
uz sem ti dnes øekl jak jsi mi drahý ? Jak mé srdce zazáøí jako nova když pohlédnu na tovji líbeznou tváø ?
Tohle uz je ale docela asslick

Ne vazne, diky za to donate, kdykoliv se ozvi

Jestli prijedes do Ostravy na majdeny, koupim ti 10 piv zadarmo!