no odkukane mam kopu serialov najvac ma zatal drzi prison break
potom heroes, sg1/a, simpsons (i ked posledna seria neni zas taka uplne super), south park (posledna 11. seria stoji za to!!!11)
serialy co sa oplatili kukat ale nepokracuju

red dwarf
monty python
day break
dbz
eureka (asi bude pokracovat)
lost (uz len zo zotrvacnosti stratili caro)
firefly
najblizsej dobe ak bude cas chystam sa zacat kukat Rome a Battlestar galactica