Quote (zerkii @ Sat, May 5 2007, 09:19pm)
Quote (Lua @ Sat, 5 May 2007, 22:05)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka

2min ticha
Doufáš, že to zejtra projedou, aby snad poprvé v historii Èeský/Èesko-slovenskýho hokeje nepostoupili ze skupiny?
Seš idiot a jen další "fanoušek".
jako sorry sem na fanousek ale kdyz hovno hraji tak s plnou paradou,kdyz to dokazou projet vs nemecko a takhle vs slovensko tak kanada naz rozsape<jako sorry ze vidim realitu jak je >
a dalsi vec nevim proc vsichni ste Hadamczika ,az projedeme tuhle skupinu tak uz konecne vyleti .ceskej hokej je fuj sice prvni zapasy sli ale jinak je to velka bida.
Palec:
Hadamczik Mega trener
Hlinka byl dobrý
s pochval ktere si priradil k jednotlivim trenerum vypada ze podletebe je lepsi hadamczik nez hlinka :
S prominutim jak ty dokazes hrat hokej?nebo se jen neumis presne vyjadrovat?
This post was edited by Lua on May 6 2007 04:21am