d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hokej
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 5 2007 03:19pm
Quote (Lua @ Sat, 5 May 2007, 22:05)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka sad.gif 2min ticha


Doufáš, že to zejtra projedou, aby snad poprvé v historii Èeský/Èesko-slovenskýho hokeje nepostoupili ze skupiny?

Seš idiot a jen další "fanoušek".
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 5 2007 04:23pm
Quote (Lua @ Sat, 5 May 2007, 23:05)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka sad.gif 2min ticha


hadamczik je mega trener..jen trochu fanatik...rozhadal to uz pred nemeckem...zitra s kanadou to projedou..hlinka byl dobry..ale porad radsi hadamczik ''smoula'' nez ten picus ruzicka
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 5 2007 04:26pm
Quote (Lua @ Sat, May 5 2007, 10:05pm)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka sad.gif 2min ticha


spíš pár let ticha Luale...
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 6 2007 04:07am
Quote (Lua @ Sat, 5 May 2007, 22:05)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka sad.gif 2min ticha


jj sad.gif
hlinka>all
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 6 2007 04:20am
Quote (zerkii @ Sat, May 5 2007, 09:19pm)
Quote (Lua @ Sat, 5 May 2007, 22:05)
hrajou picu doufam ze to zejtra projedou proti kanade
hadamcik do zumpy xd
zlatej hlinka sad.gif 2min ticha


Doufáš, že to zejtra projedou, aby snad poprvé v historii Èeský/Èesko-slovenskýho hokeje nepostoupili ze skupiny?

Seš idiot a jen další "fanoušek".


jako sorry sem na fanousek ale kdyz hovno hraji tak s plnou paradou,kdyz to dokazou projet vs nemecko a takhle vs slovensko tak kanada naz rozsape<jako sorry ze vidim realitu jak je >
a dalsi vec nevim proc vsichni ste Hadamczika ,az projedeme tuhle skupinu tak uz konecne vyleti .ceskej hokej je fuj sice prvni zapasy sli ale jinak je to velka bida.

Palec:
Hadamczik Mega trener
Hlinka byl dobrý
s pochval ktere si priradil k jednotlivim trenerum vypada ze podletebe je lepsi hadamczik nez hlinka :S prominutim jak ty dokazes hrat hokej?nebo se jen neumis presne vyjadrovat?

This post was edited by Lua on May 6 2007 04:21am
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
May 6 2007 04:43am
Slovensko!!!!!! Dneska hrame proti bielorusku, dufam ze dame aspon 5 golov.... Treba si urobit pekne skore
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
May 6 2007 05:11am
pro na tym bohuzel plati, cim hur hraje souper, tim hur hrajeme my a pokud nevedeme, neumime zapas vyhrat ... Slovensko vcera nehralo nijak zvlast dobre, a presto jsme dokazali prohrat a muze za to hlavne trener ... jak ruzicku jako trenera nesnasim tak se mi zda furt lepsi nez hadamczik

jsem zvedav na dnesni zapas s kanadou a doufam ze nebudu muset v dalsich bojich fandit uz jen Slovensku
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
May 6 2007 05:26am
njn, ked cesko prehra s kanadou, a nemecko vyhra nad bieloruskom tak cesi pojdu von
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 6 2007 05:27am
Quote (melcz @ Sun, 6 May 2007, 13:11)
pro na tym bohuzel plati, cim hur hraje souper, tim hur hrajeme my a pokud nevedeme, neumime zapas vyhrat ... Slovensko vcera nehralo nijak zvlast dobre, a presto jsme dokazali prohrat a muze za to hlavne trener ... jak ruzicku jako trenera nesnasim tak se mi zda furt lepsi nez hadamczik

jsem zvedav na dnesni zapas s kanadou a doufam ze nebudu muset v dalsich bojich fandit uz jen Slovensku


slovensko nas vcera jednoznacne prehravalo..k nicemu nas nepustili...

@ Lua: hlinka už je pryè proto se o nìm nìjak zvlast nebavim..nema cenu kecat o necem co bylo a ubekavat pri tom..hlinka mel prirozeny respekt u vsech..ani nevim proc...ale momentalne me sere chovani nekterych ceskych ''hvezdicek'' ktere prece nebudou respektovat nejakeho poláka tam z moravy...a sere me ze o tom mluvis jako velky zasvecenec kdyz hokej komentujes maximalne u piva nekde v plzni...

This post was edited by palec on May 6 2007 05:28am
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 6 2007 05:28am
Quote (melcz @ Sun, May 6 2007, 01:11pm)
pro na tym bohuzel plati, cim hur hraje souper, tim hur hrajeme my a pokud nevedeme, neumime zapas vyhrat ... Slovensko vcera nehralo nijak zvlast dobre, a presto jsme dokazali prohrat a muze za to hlavne trener ... jak ruzicku jako trenera nesnasim tak se mi zda furt lepsi nez hadamczik

jsem zvedav na dnesni zapas s kanadou a doufam ze nebudu muset v dalsich bojich fandit uz jen Slovensku


imo sme praveze hrali dobre, a vobec by som sa nedivil ak by to skoncilo o tak 1-2 goly lepsim skore(pre nas)

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll