Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR

nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili
a ja?
jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema
tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....
pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic
----a
dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno
libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovy to uz je mi jedno hlavne
pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu:)---