d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Muj Bn Acc Ca3zar > cti
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 2 2007 02:12pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


stejne to da jeho prastenymu kamosovi z plzne back woh
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 2 2007 02:13pm
Quote (undead_lord @ Wed, May 2 2007, 08:12pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


stejne to da jeho prastenymu kamosovi z plzne back woh


jj, pac spolu chodej na pivo, co je o 1-2 koruny levnejsi nez v praze.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 2 2007 02:16pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic

----a dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovy to uz je mi jedno hlavne pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu smile.gif---

edit dam ho nekomu kdo si to aspon trosku zaslouzi atd a kdo to uzije

This post was edited by Lua on May 2 2007 02:17pm
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 2 2007 02:17pm
Lolol je mi to az tapne but its still worth a shot, co takto ja?smile.gif

Reason: znova som zacal, nemam potrebu nic odtial slohnut avsak ma nepoznas takze tomu moc sance nedavam biggrin.gif

edit: nezasluzim ale uzijem! happy.gif

This post was edited by weeble on May 2 2007 02:18pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 2 2007 02:17pm
Quote (Lua @ Wed, 2 May 2007, 21:16)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic

----a dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovy to uz je mi jedno hlavne pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu smile.gif---


NJN LUA TU HRABE JEN POSTY sad.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 2 2007 02:18pm
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:16pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic

----a dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovy to uz je mi jedno hlavne pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu smile.gif---



o pvp na scl si myslim, ze stoji za hovno....
vim, ze chyba je na obou stranach. jak na tve, tak na me.
a pw dej nekomu, kdo ti ty veci nerozda ale bud je proda a da ti fg, nebo s nima bude hrat.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 2 2007 02:18pm
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 10:17pm)
Quote (Lua @ Wed, 2 May 2007, 21:16)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic

----a
dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno
libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovy to uz je mi jedno hlavne
pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu:)---


NJN LUA TU HRABE JEN POSTY sad.gif



ako +1?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 2 2007 02:18pm
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 09:16pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:11pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:09pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, May 2 2007, 08:07pm)
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 08:06pm)
Quote (hero_cz @ Wed, May 2 2007, 08:05pm)
JA BYCH SI TO VZAL POKUD TAM MAS DOBRY PVP CHAR smile.gif


nikdy sem pvp nehral.... ^^ sorry patris mezi ty lidi co si to u me pokazili


a ja?


jdi si hrabat posty nekam jinam a nebo ne hrabej si je tady ^^ to uz je celkem volno
mozna bys mel hadat narknout nekoho z toho co neudelal ale nebudu otvirat nesmyslné tema


tak proc jsi otevrel tenhle topic? se zeptej nekoho s kym ses kamarad, at ti to pohlida....


pohlidat? sory ale o pvp na scl si myslim sve a stejne je to nuda nemam duvod nadale setrvávat na bn
mozna az nekdy nainstnu tak se stavim
stejne sem si vetsinu proti sobe postval coz mi neva pac vim ze vina není jen na jedne strane
to i unspokenserv me bavi vic

----a dalsi vec kdo by pak teda mel pristup na muj ucet tak je dovoleno libovne krast a rozdavat klidne vikymu sobovY to uz je mi jedno hlavne pozdravit mi stary znami z bn a rict ze hrat nebudu smile.gif---


OK
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 2 2007 02:19pm
Quote (weeble @ Wed, May 2 2007, 08:17pm)
Lolol je mi to az tapne but its still worth a shot, co takto ja?smile.gif

Reason: znova som zacal, nemam potrebu nic odtial slohnut avsak ma nepoznas takze tomu moc sance nedavam biggrin.gif


ses na poradniku kdyz to vezme nekdo zodpovednej mozna si taky neco urves ikdyz te neznam xd
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 2 2007 02:19pm
Quote (Lua @ Wed, May 2 2007, 10:19pm)
Quote (weeble @ Wed, May 2 2007, 08:17pm)
Lolol je mi to az tapne but its still worth a shot, co takto ja?smile.gif

Reason: znova som zacal, nemam potrebu nic odtial slohnut avsak ma nepoznas takze tomu moc sance nedavam biggrin.gif


ses na poradniku kdyz to vezme nekdo zodpovednej mozna si taky neco urves ikdyz te neznam xd


minimalne nahuntim posty no
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll