d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp Cz/sk Server... > vice info uvnitr.
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 08:22am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:16pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Apr 24 2007, 02:15pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:13pm)
nakej navod by se hodil


stahnes editor, das IP , vyberes IP v d2 hre a jedes , co je na tom tezkyho ? smile.gif


to samozrejme vim ... akorat k cemu je patch 2.11 kdyz se tam muzu pripojit jako 1.11?

podobny blootmoru co
edit: toho jsem se bal, nainstalovat si dalsi s novym patchem, pac nemam misto na disku biggrin.gif


btw, jak dlouho bezi / pobezi ten server?
kolik hracu celkem?


Kolik hračů celkem ti neřeknu, ale přinejhorším každý večer je zde pěkné tvt.
Server běží tak dva týdny +- a poběží snad dlouho ještě o to se nemusíš bát.
Nové patche sou stále ve vývinu a pokud narazíš na problém co se týče nějaké věci, tak stačí napsat na forum a admin to vyřeší tongue.gif

Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 24 2007 08:31am
proc se nemuzu pripojit do hry?

mam patch ofc ..
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 08:45am
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:31pm)
proc se nemuzu pripojit do hry?

mam patch ofc ..


nebot si lojza, dojdi na realm a tam muzeme na channelu pokecat, takto je to naprd.

Ale jak sem rikal, pokud si naintsloval nove diablo , dal tam patch 1,10 a prekopiroval ten patch z webu do te slozky s novym diablem, nemuze byt problem.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Apr 24 2007 09:27am
je to tam super !
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 24 2007 09:50am
Quote (Radmag @ Tue, 24 Apr 2007, 16:27)
je to tam super !


JE TAM SAESA?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 09:59am
Quote (hero_cz @ Tue, Apr 24 2007, 04:50pm)
Quote (Radmag @ Tue, 24 Apr 2007, 16:27)
je to tam super !


JE TAM SAESA?


Neni a vůbec mi tam nechybí :c to neumí hrát!
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2007 11:24am
Saesa to neumi a nikdy neumel
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 24 2007 11:25am
Quote (Killer111 @ Tue, Apr 24 2007, 06:24pm)
Saesa to neumi a nikdy neumel


sveho času možná uměl, ale potom už sem od něj viděl jen kecy jak činy :-/
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 24 2007 11:30am
jsem taky vítán? sem tam for fun jak bezí atd ?
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 24 2007 11:40am
Quote (Lua @ Tue, 24 Apr 2007, 18:30)
jsem taky vítán? sem tam for fun jak bezí atd ?


cau lua
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll