Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:16pm)
Quote (Killer111 @ Tue, Apr 24 2007, 02:15pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 24 2007, 03:13pm)
nakej navod by se hodil
stahnes editor, das IP , vyberes IP v d2 hre a jedes , co je na tom tezkyho ?

to samozrejme vim ... akorat k cemu je patch 2.11 kdyz se tam muzu pripojit jako 1.11?
podobny blootmoru co
edit: toho jsem se bal, nainstalovat si dalsi s novym patchem, pac nemam misto na disku

btw, jak dlouho bezi / pobezi ten server?
kolik hracu celkem?
Kolik hračů celkem ti neřeknu, ale přinejhorším každý večer je zde pěkné tvt.
Server běží tak dva týdny +- a poběží snad dlouho ještě o to se nemusíš bát.
Nové patche sou stále ve vývinu a pokud narazíš na problém co se týče nějaké věci, tak stačí napsat na forum a admin to vyřeší