d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Sob Má 10% Warn? > jak to?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2007 06:35am
Quote (Sobcz @ Fri, 20 Apr 2007, 12:58)
Quote (IqLimited @ Fri, Apr 20 2007, 08:48am)
sob je lama tongue.gif


vouch. no more comments ^^


SOB SA HANBI POVEDAT!!!111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2007 07:20am





















ale mam ho rad smile.gif

This post was edited by Killer111 on Apr 20 2007 07:26am
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 20 2007 08:05am
aj ja som mal 10% warn a az am prekvapilo za jaku volovinu som ho dostal....asi to kus zavisi od nalady pritomneho moderatora
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2007 12:00pm
a ja vim proc ho ma a nereknu biggrin.gif ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze sad.gif ?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 20 2007 12:48pm
Quote (sapier @ Fri, Apr 20 2007, 07:00pm)
a ja vim proc ho ma a nereknu biggrin.gif ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze sad.gif ?


rofl myslim ze MY vime.. biggrin.gif a navic ja ti to nerek takze cry.. nn fake -.-
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2007 01:19pm
Quote (unknown_spirit @ Fri, Apr 20 2007, 11:23am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, 20 Apr 2007, 11:00)
a ze ja mam 40% to te neprekvapilo jo? pche..
nejsi vyjimecny biggrin.gif


kazdy je svym zpusobem vyjimecny smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 20 2007 02:28pm
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 20 2007, 06:48pm)
Quote (sapier @ Fri, Apr 20 2007, 07:00pm)
a ja vim proc ho ma a nereknu biggrin.gif ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze sad.gif ?


rofl myslim ze MY vime.. biggrin.gif a navic ja ti to nerek takze cry.. nn fake -.-


ale ja to vim.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2007 02:39pm
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 20 2007, 06:48pm)
Quote (sapier @ Fri, Apr 20 2007, 07:00pm)
a ja vim proc ho ma a nereknu biggrin.gif ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze sad.gif ?


rofl myslim ze MY vime.. biggrin.gif a navic ja ti to nerek takze cry.. nn fake -.-


rekl rofl
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 20 2007 02:46pm
Quote (dessa5 @ Thu, Apr 19 2007, 10:10pm)
prosím o objasnění, nějak mi to hlava nebere...
kdy, kde, jak, proč... a jak dlouho? jsem "blesk" nebo je to fakt new?

<IMG alt="" src="http://img90.imageshack.us/img90/4820/sobyp6.jpg">

jako dessi sob je normální člověk aspoň si to myslím
tzn. že když má někdo 10% warn tak se z toho svět nezblazní nebo jo?
to už sem každej může naflákat +1 +2 atd zbytečný topic smile.gif
ale dneska se tomu už nedivím každej chce aby cze/svk jsp zrušili nebo se tak aspoň chovaj..

edit pm je někdy lepší tongue.gif

This post was edited by Lua on Apr 20 2007 02:51pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 20 2007 02:59pm
Quote (Sentinel4 @ Fri, Apr 20 2007, 09:28pm)
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 20 2007, 06:48pm)
Quote (sapier @ Fri, Apr 20 2007, 07:00pm)
a ja vim proc ho ma a nereknu biggrin.gif ale je to noob ale ja taky mi vime sobe ze sad.gif ?


rofl myslim ze MY vime.. biggrin.gif a navic ja ti to nerek takze cry.. nn fake -.-


ale ja to vim.


j jedinej komu sem to rek je Viky a Ipex ^^

This post was edited by Sobcz on Apr 20 2007 03:13pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll