Quote (dessa5 @ Thu, Apr 19 2007, 10:10pm)
prosím o objasnění, nějak mi to hlava nebere...
kdy, kde, jak, proč... a jak dlouho? jsem "blesk" nebo je to fakt new?
<IMG alt="" src="http://img90.imageshack.us/img90/4820/sobyp6.jpg">
jako dessi sob je normální člověk aspoň si to myslím
tzn. že když má někdo 10% warn tak se z toho svět nezblazní nebo jo?
to už sem každej může naflákat +1 +2 atd zbytečný topic

ale dneska se tomu už nedivím každej chce aby cze/svk jsp zrušili nebo se tak aspoň chovaj..
edit pm je někdy lepší
This post was edited by Lua on Apr 20 2007 02:51pm