d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Command A Conquer 3 Tiberium Wars > pari to nekdo ?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Apr 19 2007 01:17pm
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 06:05pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 06:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


ok s tebou se asi nemuzu merit.. stejne sou nejlepsi knighti (Castle) a valecnici ofc smile.gif nejvetsi trosky sou nekraci nebo swamp smile.gif (mozna este inferno)
ale muj oblibenej narod je stejne rampart smile.gif


zalezi na mape

castle a tower jsou si na stejno

btw, asi vis co mamnejradsi biggrin.gif

Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 19 2007 01:22pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 07:17pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 06:05pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 06:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


ok s tebou se asi nemuzu merit.. stejne sou nejlepsi knighti (Castle) a valecnici ofc smile.gif nejvetsi trosky sou nekraci nebo swamp smile.gif (mozna este inferno)
ale muj oblibenej narod je stejne rampart smile.gif


zalezi na mape

castle a tower jsou si na stejno

btw, asi vis co mamnejradsi biggrin.gif


tower je silnej, ale na random map zaèíná z 90% na snìhu -- suxxx
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory
at Sob - hydry vs draci - záleží na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou rozmeteš opticky silnìjšího soupeøe...
hydra má no retail a útok do všech smìrù, prosím nepodceòovat biggrin.gif, Ghost dragon je imo nejslabší 7level... Devil je hned po nìm, Phoenix taky nic moc, ale tam je zas kompenzace vysokým poètem... Na národu ale moc nezáleží, spíš jsou dùležitý secondary skills, bez earth a air magic jsi prostì nahranej...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 01:28pm
Quote (dessa5 @ Thu, Apr 19 2007, 08:22pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 07:17pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 06:05pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 06:39pm)
Quote (Sobcz @ Thu, Apr 19 2007, 03:57pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 04:31pm)
ja parim s palcem homam3

kdyby nekdo skillled chtel, tak muzem dat o fg smile.gif


heroesy mam propareny skrz naskrz - dvojky,trojky,ctyrky a i trochu petky biggrin.gif ale nejvic asi trojky a ctyrky no ..ale nebavilo by me to po lance.. kdyz bych musel cekat az pustis cas smile.gif


3 min / kolo

navic hraju rychle

btw, urcite homam 3 hraju vic nez ty biggrin.gif

jsem hral skorokazdy den 3 roky xD


ok s tebou se asi nemuzu merit.. stejne sou nejlepsi knighti (Castle) a valecnici ofc smile.gif nejvetsi trosky sou nekraci nebo swamp smile.gif (mozna este inferno)
ale muj oblibenej narod je stejne rampart smile.gif


zalezi na mape

castle a tower jsou si na stejno

btw, asi vis co mamnejradsi biggrin.gif


tower je silnej, ale na random map zaèíná z 90% na snìhu -- suxxx
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory
at Sob - hydry vs draci - záleží na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou rozmeteš opticky silnìjšího soupeøe...
hydra má no retail a útok do všech smìrù, prosím nepodceòovat biggrin.gif, Ghost dragon je imo nejslabší 7level... Devil je hned po nìm, Phoenix taky nic moc, ale tam je zas kompenzace vysokým poètem... Na národu ale moc nezáleží, spíš jsou dùležitý secondary skills, bez earth a air magic jsi prostì nahranej...


mno jenze hydry kuli svoji speed skoro nepouzitelny .. mas asi 95% sanci ze v bitve budes se svejma black dragonama utocit prvni na hydry smile.gif navic nepodcenuj ghost dragony - maj to zestarnuti a to kdyz castnou tak je to parádní - na devily se zas nevoplácí a maj velkou speed takze podle me porad hydry sou nejvetsi trosky.. kuli ty nepouzitelnosti. No a ja mluvim samozrejme vo vyvazenejch hrdinech .. navic earth a air magic sou dulezity hlavne kuli town portal a dimension door .. utocnz kouzla ztracej postupne s ubyhajicim casem vyznam. proste warrior s wizdomem, earth magic a air magic > all .. wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Apr 19 2007 01:46pm
Quote
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory


s tim nesouhlasim, grifoni a pikemani jsou asi nejslabsi jednotky za castle. U grifonu se pouziva jenom kvuli rychlost = prvni tah

edit: jsem se spletl, dava ti jenom archangely , ale to zas takova vyhoda neni. Staci mit diplomacie ...

U monster 7 urovne je bezpochyby best archangel (stats, skill)- resurrection pak jsou cerni draci atd..
nejslabsi jsou hydry/ ancienti

predposledni bych rekl tak ghost draci

Quote
záleží na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou


kdyz budes mit tyhle staty, tak tvuj souper bude na tom obdobne smile.gif

This post was edited by undead_lord on Apr 19 2007 01:52pm
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2007 02:34pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 08:46pm)
Quote
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory


s
tim nesouhlasim, grifoni a pikemani jsou asi nejslabsi jednotky za
castle. U grifonu se pouziva jenom kvuli rychlost = prvni tah

edit: jsem se spletl, dava ti jenom archangely , ale to zas takova vyhoda neni. Staci mit diplomacie ...

U monster 7 urovne je bezpochyby best archangel (stats, skill)- resurrection pak jsou cerni draci atd..
nejslabsi jsou hydry/ ancienti

predposledni bych rekl tak ghost draci

Quote
zále�í na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou


kdyz budes mit tyhle staty, tak tvuj souper bude na tom obdobne smile.gif



ehm
griffoni jsou IMO hodne silni, jelikoz vraci vzdycky pokud vim , jinak
hydry sux a ty necropole nepodcenovat, pokud mate hero Thanta,
specializace ressurection a k tomu dostatek vampiru tak ti vam dokazou
zabit hru, je to podle me jeden z nejsilnejsich postav na myslim 5.
lvlu.

jak bych seradil 7. lvl podle sily
Archandel/ Titan - best
Blackdragon - nemam rad kdyz je proti me
Archdevil - podle me pohyb pres celou mapu a nikdo mu nevraci neni k zahozeni
Gold dragon - slabsi forma black dragona
Phoenix - nejsou spatni, ale nesnasim elementaly
ghost dragon - necropolis mam rad, nejsou spatni , vypadaji hezky ale low life :/
Behemoth - dost vydrzi, dost ubiraji ale jsou nemotorni :/
Hydra - bohuzel chytla fakt spatnej hrad, sice do stran a nevraci se ji, ale ten pohyb :/

Inac bych zminil par postav , ktery me opravdu zaujaly a na svuj lvl mi prijdou overpowered biggrin.gif
Vampire, Crusader, Dread knight, might gorgon, master genius

jo a btw dungeon je teoreticky nejlepsi hrad v mych ocich
2 relativne slusni strelci, black dragon, harpyje jsou slusne, bohuzel manticore a minotaur jsou nic moc :/

Jinak tahle diskuze me bavi, protoze jsem Heroes 3 nahral nespocetne hodin s kamosema i na singlu a ta hra je proste dokonala smile.gif

This post was edited by Killer111 on Apr 19 2007 02:35pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 19 2007 02:48pm
TW3 bych klidnì dal, ale musíte mi to nìkdo poslat smile.gif
edit: jinak z heroesu 3 mam nejradsi Tower a Necropolis a Heroes 4 me zaujal mnohem min... I kdyz je fakt ze hodne dobre vyskillovany hrdina umel zabijet i holyma rukam smile.gif
k diskuzi se vyjadrovat nebudu nehral jsem to tak sto let

This post was edited by MrReaper on Apr 19 2007 02:51pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 02:56pm
Quote (Killer111 @ Thu, Apr 19 2007, 09:34pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 08:46pm)
Quote
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory


s
tim nesouhlasim, grifoni a pikemani jsou asi nejslabsi jednotky za
castle. U grifonu se pouziva jenom kvuli rychlost = prvni tah

edit: jsem se spletl, dava ti jenom archangely , ale to zas takova vyhoda neni. Staci mit diplomacie ...

U monster 7 urovne je bezpochyby best archangel (stats, skill)- resurrection pak jsou cerni draci atd..
nejslabsi jsou hydry/ ancienti

predposledni bych rekl tak ghost draci

Quote
zále�í na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou


kdyz budes mit tyhle staty, tak tvuj souper bude na tom obdobne smile.gif



ehm
griffoni jsou IMO hodne silni, jelikoz vraci vzdycky pokud vim , jinak
hydry sux a ty necropole nepodcenovat, pokud mate hero Thanta,
specializace ressurection a k tomu dostatek vampiru tak ti vam dokazou
zabit hru, je to podle me jeden z nejsilnejsich postav na myslim 5.
lvlu.

jak bych seradil 7. lvl podle sily
Archandel/ Titan - best
Blackdragon - nemam rad kdyz je proti me
Archdevil - podle me pohyb pres celou mapu a nikdo mu nevraci neni k zahozeni
Gold dragon - slabsi forma black dragona
Phoenix - nejsou spatni, ale nesnasim elementaly
ghost dragon - necropolis mam rad, nejsou spatni , vypadaji hezky ale low life :/
Behemoth - dost vydrzi, dost ubiraji ale jsou nemotorni :/
Hydra - bohuzel chytla fakt spatnej hrad, sice do stran a nevraci se ji, ale ten pohyb :/

Inac bych zminil par postav , ktery me opravdu zaujaly a na svuj lvl mi prijdou overpowered biggrin.gif
Vampire, Crusader, Dread knight, might gorgon, master genius

jo a btw dungeon je teoreticky nejlepsi hrad v mych ocich
2 relativne slusni strelci, black dragon, harpyje jsou slusne, bohuzel manticore a minotaur jsou nic moc :/

Jinak tahle diskuze me bavi, protoze jsem Heroes 3 nahral nespocetne hodin s kamosema i na singlu a ta hra je proste dokonala smile.gif


thant se svym animate dead se hodi hlavne ze zacatku ale pak ztraci vyznam a nedokaze drzet krok s valecnikama:
muj nejvoblibenejsi hero - Crack hack (nebo jak se menuje) - je u Stronghold a ma specialitu offence (+5% za lvl myslim biggrin.gif)

malej prehled podle mejch zkusenosti

idealni skilly pro hera podle me:
logistika
offence
armorer
leadership
luck
wisdom
earth magic
air magic

overpowered jednotky:
mighty gorgony, minotauri, crusaderi, nagasky, dread knighti, vampire lordi, stromaci (enti)

underpowered:
vsichni elementalove, ginove(strasny chcipaci), hydry

nejvoblibenejsi mapa: Pandoras Box (vopravdu strasne promakana)

nejsilnejsi narod: castle
nejslabsi: inferno / fortress
nejoblibenejsi narod: rampart (strasne zeru stromaky biggrin.gif)

jinak samozrejme tadle hra je hodne vo skillu a vo taktice, ale TAKY hodnì vo štìstí + výchozí pozici a kdyz ti pak za lvl nabídnou scouting a navigation v mape kde je jedna louze .. nebo este lip - scholar tak s tim taky nic neudelas biggrin.gif

jinak oblibena neutralni budova - samozrejme dragon utopia biggrin.gif
oblibenej artefakt - slozeny artefakty (je to ale dost slozity je vsechny sehnat) a te dnevim jak se ty sady menujou ( ale mam doma este manual cesky takze muzu dyztak vyhledat biggrin.gif )

zaverem bych dodal : Heroes 3 forever ^^ (èest propaøenejm hodinám na hot-seatu s kámošem smile.gif )

Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Apr 19 2007 03:15pm
omg vsichni tady hrajete myho hrdinu thanta xD

jinak z hrdinu je ten z tower jak ma chain lightnin (si nevzpomenu na jmeno) taky good. edit SOLMYR !!!

Vzdycky jsem se bal jit proti might gorgone s 50 drakama ^^

jiank jak uz tady rikal killer, vsechno pravda.

ale vedet, jake potvory jsou nejlepsi neni vsechno. Musite pri hre vedet, kde zautocit, kdy se branit, kdy pockat atd...

proste v souboji ztratit co nejmene (nebo zadne) jednotky.


skilly:
earth magic
wisdom
logistrika
kniha (ted mi to vypadlo z hlavy + % many)
offense/ defense
leadership (skoda ze nemaji necromanceri)


prilis silny se mi zda necromancer kombo artefaky - kdyz mate set, tak dostavate (na exp necro myslim) lichy za zabite potvory -> overpowered biggrin.gif

z kouzel je Nejlepsi imo town portal + earth
je to dobre jak na obranu tak i na utok. Proste zaberete hrad, vratite se domu pro jednotky a zase branite hrad a pokracujete dal v ceste


Jinak tenhle topic se docela zmenil biggrin.gif

This post was edited by undead_lord on Apr 19 2007 03:21pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 19 2007 03:20pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 10:15pm)
omg vsichni tady hrajete myho hrdinu thanta xD

jinak z hrdinu je ten z tower jak ma chain lightnin (si nevzpomenu na jmeno) taky good. - má modrou držku a menuje se ........  Solmyr myslim wink.gif

Jak uz tady rikal killer, vsechno pravda.

ale vedet, jake potvory jsou nejlepsi neni vsechno. Musite pri hre vedet, kde zautocit, kdy se branit, kdy pockat atd...

proste v souboji ztratit co nejmene (nebo zadne) jednotky.

z kouzel je Nejlepsi imo town portal + earth

prilis silny se mi zda necromancer kombo artefaky - kdyz mate set, tak dostavate (na exp necro myslim) lichy za zabite potvory -> overpowered biggrin.gif

je to dobre jak na obranu tak i na utok. Proste zaberete hrad, vratite se domu pro jednotky a zase branite hrad a pokracujete dal v ceste


Jinak tenhle topic se docela zmenil biggrin.gif


Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 20 2007 02:19am
kdyby si nekdo chtel dat w3:TFT s ne moc skilled NE a nebo dotu o fgs, tak pm me wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll