Quote (Killer111 @ Thu, Apr 19 2007, 09:34pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 08:46pm)
Quote
castle - obrovská výhoda - griffon conservatory
s
tim nesouhlasim, grifoni a pikemani jsou asi nejslabsi jednotky za
castle. U grifonu se pouziva jenom kvuli rychlost = prvni tah
edit: jsem se spletl, dava ti jenom archangely , ale to zas takova vyhoda neni. Staci mit diplomacie ...
U monster 7 urovne je bezpochyby best archangel (stats, skill)- resurrection pak jsou cerni draci atd..
nejslabsi jsou hydry/ ancienti
predposledni bych rekl tak ghost draci
Quote
zále�í na hrdinovi, +50 str/def/power/knowledge vs +20 all a se slabounkou armádou
kdyz budes mit tyhle staty, tak tvuj souper bude na tom obdobne

ehm
griffoni jsou IMO hodne silni, jelikoz vraci vzdycky pokud vim , jinak
hydry sux a ty necropole nepodcenovat, pokud mate hero Thanta,
specializace ressurection a k tomu dostatek vampiru tak ti vam dokazou
zabit hru, je to podle me jeden z nejsilnejsich postav na myslim 5.
lvlu.
jak bych seradil 7. lvl podle sily
Archandel/ Titan - best
Blackdragon - nemam rad kdyz je proti me
Archdevil - podle me pohyb pres celou mapu a nikdo mu nevraci neni k zahozeni
Gold dragon - slabsi forma black dragona
Phoenix - nejsou spatni, ale nesnasim elementaly
ghost dragon - necropolis mam rad, nejsou spatni , vypadaji hezky ale low life :/
Behemoth - dost vydrzi, dost ubiraji ale jsou nemotorni :/
Hydra - bohuzel chytla fakt spatnej hrad, sice do stran a nevraci se ji, ale ten pohyb :/
Inac bych zminil par postav , ktery me opravdu zaujaly a na svuj lvl mi prijdou overpowered

Vampire, Crusader, Dread knight, might gorgon, master genius
jo a btw dungeon je teoreticky nejlepsi hrad v mych ocich
2 relativne slusni strelci, black dragon, harpyje jsou slusne, bohuzel manticore a minotaur jsou nic moc :/
Jinak tahle diskuze me bavi, protoze jsem Heroes 3 nahral nespocetne hodin s kamosema i na singlu a ta hra je proste dokonala

thant se svym animate dead se hodi hlavne ze zacatku ale pak ztraci vyznam a nedokaze drzet krok s valecnikama:
muj nejvoblibenejsi hero - Crack hack (nebo jak se menuje) - je u Stronghold a ma specialitu offence (+5% za lvl myslim

)
malej prehled podle mejch zkusenostiidealni skilly pro hera podle me:
logistika
offence
armorer
leadership
luck
wisdom
earth magic
air magic
overpowered jednotky:
mighty gorgony, minotauri, crusaderi, nagasky,
dread knighti, vampire lordi, stromaci (enti)
underpowered:
vsichni elementalove, ginove(strasny chcipaci), hydry
nejvoblibenejsi mapa: Pandoras Box (vopravdu strasne promakana)
nejsilnejsi narod: castle
nejslabsi: inferno / fortress
nejoblibenejsi narod: rampart (strasne zeru stromaky

)
jinak samozrejme tadle hra je hodne vo skillu a vo taktice, ale TAKY hodnì vo štìstí + výchozí pozici a kdyz ti pak za lvl nabídnou scouting a navigation v mape kde je jedna louze .. nebo este lip - scholar tak s tim taky nic neudelas

jinak oblibena neutralni budova - samozrejme dragon utopia

oblibenej artefakt - slozeny artefakty (je to ale dost slozity je vsechny sehnat) a te dnevim jak se ty sady menujou ( ale mam doma este manual cesky takze muzu dyztak vyhledat

)
zaverem bych dodal : Heroes 3 forever ^^ (èest propaøenejm hodinám na hot-seatu s kámošem

)