d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pls Poradte ... Chci Lozit Pvp Postavu > podte sem a poradte pvp masteri
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 17 2007 09:04am
Quote (M0f0 @ Tue, 17 Apr 2007, 13:15)
cokolvek s BFG


chainsaw > bfg
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 17 2007 09:47am
udelej fire es sorc .. je levna a efektivni wink.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 17 2007 10:34am
Bone necro... Je celkem snadný na ovládání a celkem dobrý na pubs / tvt (hlavnì s/e když pøijde nìco s es biggrin.gif)
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 17 2007 11:53am
Quote (otko @ Tue, 17 Apr 2007, 17:04)
Quote (M0f0 @ Tue, 17 Apr 2007, 13:15)
cokolvek s BFG


chainsaw > bfg


torch > chainsaw > BFG
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Apr 17 2007 12:04pm
co to je chainsaw a co to je bfg 9big fuking gun?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 17 2007 12:06pm
Quote (undead_lord @ Tue, 17 Apr 2007, 19:04)
co to je chainsaw a co to je bfg 9big fuking gun?


doom pwnz old skool
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 17 2007 12:17pm
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 17 2007, 09:40am)
Quote (Lua @ Tue, Apr 17 2007, 07:55am)
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


stejnì pvp neumíš biggrin.gif
tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame wink.gif
2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd


...

bow + hammer < blizz + foher, nec


PVP MASTER PROMLUVIL, RID SE JEHO RADY!!!! biggrin.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 148,922.88
Apr 17 2007 12:44pm
Quote (z3r0. @ Tue, Apr 17 2007, 06:17pm)
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 17 2007, 09:40am)
Quote (Lua @ Tue, Apr 17 2007, 07:55am)
Quote (Black_WoH @ Tue, Apr 17 2007, 07:14am)
jaka je good??? a da se kombit v 2v2 s fohem????
napada mi treba ww/trap asska .... poradte jaka by byla good a jaka to naklada???
a kdyz tak pls i naky veci jaky na ni dik


dik banana.gif



Black_WoH


stejnì pvp neumíš biggrin.gif
tak rozjed mága+bliz nebo fb
pokud to bude podle náký ligy
tak bow+hammer je vždy tým který nezklame wink.gif
2x trap není taky špatné pokud se jedná o normal abs
to ani moc nezáleží na týmu ale na hráèích jak dokáží hrát týmovì atd


...

bow + hammer < blizz + foher, nec


PVP MASTER PROMLUVIL, RID SE JEHO RADY!!!! biggrin.gif


tak neco navrhni velka hubo

Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 17 2007 01:16pm
udelej meele sorc ta je nejlepsi
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 18 2007 12:50am
meele?? O.o jsem nikdy nemel ani nevim jaky veci na ni .. a da ji kazdej biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll