Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:01pm)
Vetsina tzv. game-makeru je na hovno. Vyrobis v nich mozna tak nejakou plosinovku a la mario. Na poradnou hru potrebujes nejaky normalni vyvojarsky prostredi, znalost DirectX atd...
Jediny co me napada je zkusit Flash, ale to podle toho co za hru to ma byt. Ale ani v tom se nenaucis programovat (ActionScript) za den...
tje mi jedno za jak dlouho

ja vim game maker je píčus udělal sem v tom takovou kokotinu před 3mi lety a chci se kotmu vrátit a udělat si něco sám pro sebe
a nákej prog na amv nevíš
btw něják pomoct tzn návod úvod atd bys neměl nebo v tom sám nic neuděláš?
