d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Potřebuji Pomoc > ohledně pc
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 15 2007 01:10pm
Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:08pm)
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:04)
Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:01pm)
Vetsina tzv. game-makeru je na hovno. Vyrobis v nich mozna tak nejakou plosinovku a la mario. Na poradnou hru potrebujes nejaky normalni vyvojarsky prostredi, znalost DirectX atd...
Jediny co me napada je zkusit Flash, ale to podle toho co za hru to ma byt. Ale ani v tom se nenaucis programovat (ActionScript) za den...


tje mi jedno za jak dlouho wink.gif ja vim game maker je píčus udělal sem v tom takovou kokotinu před 3mi lety a chci se kotmu vrátit a udělat si něco sám pro sebe
a nákej prog na amv nevíš
btw něják pomoct tzn návod úvod atd bys neměl nebo v tom sám nic neuděláš? wink.gif


no ve flashi jsem si zkousel jenom nejaky blbustky....ke hre to melo dost daleko
amv + navod na flash icon_pointr.gif http://google.com


to si mi teda pomohl smile.gif jo ale díky a něco co jsi udělal mohl bys poslat??

This post was edited by Lua on Apr 15 2007 01:10pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 15 2007 01:13pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 08:09pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 15 Apr 2007, 19:50)
nespamujte tu


AHOJ SOBE!


ahoj OKP .. dneska je ale pěkný počasí venku žejo ? jen co je pravda... srdíčko mi vždy zaplesá při pohledu na tu přírodní scenérii.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:14pm
Quote (Sobcz @ Sun, 15 Apr 2007, 20:13)
ahoj OKP .. dneska je ale pěkný počasí venku žejo ? jen co je pravda... srdíčko mi vždy zaplesá při pohledu na tu přírodní scenérii.
Jo vážně je hezky, a jak se jinak máš ?
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 15 2007 01:14pm
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:10)
to si mi teda pomohl smile.gif jo ale díky a něco co jsi udělal mohl bys poslat??


1) to to mam na tom googlu hledat sam, kdyz si to muzes najit sam?
2) davno smazano...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 15 2007 01:15pm
ok +3
tyto programy sou narocny na inteligenci
tongue.gif devil.gif ph34r.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 15 2007 01:16pm
Quote (Charoncz @ Sun, Apr 15 2007, 07:14pm)
Quote (Lua @ Sun, 15 Apr 2007, 21:10)
to si mi teda pomohl smile.gif jo ale díky a něco co jsi udělal mohl bys poslat??


1) to to mam na tom googlu hledat sam, kdyz si to muzes najit sam?
2) davno smazano...


ne já se popřípadě ptal na vlastní zkušenosti jako jak se ti v tom dělalo atd?

This post was edited by Lua on Apr 15 2007 01:16pm
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:16pm
Quote (Karbec @ Sun, 15 Apr 2007, 20:15)
ok +3
tyto programy sou narocny na inteligenci
tongue.gif  devil.gif  ph34r.gif

to máš zajisté pravdu.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 15 2007 01:16pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Apr 15 2007, 08:14pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 15 Apr 2007, 20:13)
ahoj OKP .. dneska je ale pěkný počasí venku žejo ? jen co je pravda... srdíčko mi vždy zaplesá při pohledu na tu přírodní scenérii.
Jo vážně je hezky, a jak se jinak máš ?


ale jo de to ... stačí rozhrnout závěs a jsou vidět hvězdičky. no je to prostě paráda - ale myslim že v Plzni je to nejlepší .. ta příroda.. ty lidi .. to levný pivko - ráj na zemi drool.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 15 2007 01:19pm
Quote (Sobcz @ Sun, 15 Apr 2007, 20:16)
ale jo de to ... stačí rozhrnout závěs a jsou vidět hvězdičky. no je to prostě paráda - ale myslim že v Plzni je to nejlepší .. ta příroda.. ty lidi .. to levný pivko - ráj na zemi  drool.gif
V Plzni jsou samí zajimaví lidé, myslím že lua může potvrdit že ? Asi by tam měl přijít srkat kolu, doufám, že mají i kofolu, avšak ty budeš určitě taky znalý
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2007 01:19pm
Quote
my sork: Ocean


omg ez
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll