d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Crimson Room > Tak se ukažte. :o)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 12 2007 09:29am
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 12 2007 09:46am
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 16:29)
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene


http://www.slunecnice.cz/sw/java/stahnout/
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 12 2007 10:11am
Quote (zerkii @ Thu, 12 Apr 2007, 17:46)
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 16:29)
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene


http://www.slunecnice.cz/sw/java/stahnout/


laugh.gif diky za pomoc, ale tak blby nejsem... btw dopustil ses dvou chyb smile.gif
1) java script neni totez co java
2) odkazy na jsp se oteviraji pres java script smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 12 2007 10:41am
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 17:11)
laugh.gif diky za pomoc, ale tak blby nejsem... btw dopustil ses dvou chyb smile.gif
1) java script neni totez co java
2) odkazy na jsp se oteviraji pres java script smile.gif


Zrovna jsem vstal z postele a jen na rychlo èetl slova reinstall Winù a nejde Java. smile.gif

Takže ještì jednou radši zkontroluj:
IE > menu Nástroje > Možnosti Internetu > Zabezpeèení > Vlastní úroveò > Skriptování - Aktivní skriptování > Povolit
Firefox > Nástroje > Možnosti > Webové stránky > Povolit JavaScript

A jestli náhodou používáš Kerio FW, tak mrkni na filtrování obsahu WWW tušim.

This post was edited by zerkii on Apr 12 2007 10:42am
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 13 2007 09:02am
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 17:29)
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene


opera rulez...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 13 2007 09:46am
Quote (Charoncz @ Fri, 13 Apr 2007, 17:02)
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 17:29)
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene


opera rulez...


zkusil jsem taky a hovno smile.gif
zerkii - kontroloval jsem to, ale zkusim znova sad.gif pak dam vedet smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 14 2007 10:38am
zajimavy... zkousel jsem VSECHNO... a kdyz jsem odinstaloval mozillu tak mi to nejednou jde laugh.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 14 2007 11:10am
Quote (Charoncz @ Fri, Apr 13 2007, 04:02pm)
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 17:29)
lidi mam takovej problem, asi pred dvema tydny jsem formatoval a reinstaloval widle (fucking widle) a ted mi nejedou na webech java scripty... myslel jsem ze to je IE 7, protoze ji mam nanovo... ale nejdou ani v mozzile... nevite nekdo co s tim? skriptovani mam povolene


opera rulez...


vouch
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 27 2007 03:35am
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 11 2007, 04:01pm)
nemuzu najit baterku sad.gif  u postele hledfam a nic


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll