Quote (MrReaper @ Thu, 12 Apr 2007, 17:11)

diky za pomoc, ale tak blby nejsem... btw dopustil ses dvou chyb

1) java script neni totez co java
2) odkazy na jsp se oteviraji pres java script

Zrovna jsem vstal z postele a jen na rychlo èetl slova reinstall Winù a nejde Java.

Takže ještì jednou radši zkontroluj:
IE > menu Nástroje > Možnosti Internetu > Zabezpeèení > Vlastní úroveò > Skriptování - Aktivní skriptování > Povolit
Firefox > Nástroje > Možnosti > Webové stránky > Povolit JavaScript
A jestli náhodou používáš Kerio FW, tak mrkni na filtrování obsahu WWW tušim.
This post was edited by zerkii on Apr 12 2007 10:42am